Siyasi saikin, çalınan siyasi bahçe işaretlerinin çoğu için ikincil bir neden olduğuna dair (herhangi bir kanıtı olmayan) bir teorim var. Coroplast ucuz değildir, ancak sert ve kullanımı kolay olduğu için pek çok şeyde kullanılır. Hipotezim, avlu işaretlerinin çoğunun cosplay için kullanıldığı ve belki de birkaçının göstericiler için kalkan / zırh olarak sonlandığı yönünde. Siyasi gündem çoğu durumda sadece bir bahanedir, sebep değil.

Author

70 Comments

1. Muş merkezden ben Aylin. Merhabalar siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-09-2020 23:38:31

2. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler

3. Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

4. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 141

5. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 444

6. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 227

7. Yalova dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Merhaba siteniz harbiden çok güzel, sağolun , ali – 148

8. Kırıkkale dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 291

9. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

10. Yozgat merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 30-10-2020 12:25:58

11. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bayburt merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 06-11-2020 08:42:07

13. Tunceli dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 14

14. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

15. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selamlar web siten valla hayran edici, teşekkürler , hatice – 493

16. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 168

17. Kırklareli dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, saolun , memo – 121

18. Mersin merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-12-2020 20:53:07

19. İstanbul dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Mrb paylaşımınız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 449

20. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 478

21. Adana dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Selam herkese web siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 226

22. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, saolun , elif yılmaz – 290

23. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten harbiden çok iyi, sağolun 20-12-2020 02:28:31

24. Kastamonu dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 344

25. Bursa merkezden ben Emine. Selamlar sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 09:01:58

26. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle hoşuma gitti, sağolun , – 450

27. Slm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Samsun merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 10-01-2021 10:50:10

29. selamun aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

30. Rize dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Merhabalar siteniz yeminle çok güzel, şukuladım , emin – 187

31. Sivas dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Merhabalar bu web sitesi valla çok güzel, teşekkürler , Hasan – 250

32. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun , ahmet – 38

33. Mardin merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-01-2021 16:02:09

34. Bartın dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 58

35. Bursa dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Merhaba sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 430

36. Adıyaman dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , memo – 96

37. Düzce dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 303

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 66

39. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

40. Edirne merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-03-2021 07:10:32

41. Eskişehir dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 317

42. Gümüşhane dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 255

43. Yozgat merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım 03-04-2021 04:11:01

44. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

45. Selam bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

46. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, tebrikler

47. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım , gaye – 270

48. Kütahya merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun 14-04-2021 21:18:00

49. Manisa dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Merhabalar sayfanız vallaha billaha iyi, sağolun , memo – 44

50. Tunceli dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 16

51. Mrb sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

52. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hayran edici, teşekkürler , ziya – 65

53. Mrb bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

54. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 06-05-2021 01:09:41

55. Erzurum dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Selam herkese sayfa ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 345

56. Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

57. Bilecik dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Merhaba web siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 128

58. Çankırı merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, sağolun 29-05-2021 04:27:50

59. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 206

60. Muğla merkezden ben . Selam siteniz valla dikkat çekici, saolun 16-06-2021 00:54:05

61. Muğla dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Selamlar siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 43

62. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, sağolun , doruk – 395

63. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha çok güzel, sağolun , ahmet – 17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link