Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori.

Siyasi saikin, çalınan siyasi bahçe işaretlerinin çoğu için ikincil bir neden olduğuna dair (herhangi bir kanıtı olmayan) bir teorim var. Coroplast ucuz değildir, ancak sert ve kullanımı kolay olduğu için pek çok şeyde kullanılır. Hipotezim, avlu işaretlerinin çoğunun cosplay için kullanıldığı ve belki de birkaçının göstericiler için kalkan / zırh olarak sonlandığı yönünde. Siyasi gündem çoğu durumda sadece bir bahanedir, sebep değil.

“Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori.” üzerine 8 yorum

1. Muş merkezden ben Aylin. Merhabalar siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-09-2020 23:38:31

2. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 141

3. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 444

4. Bu konu : ” Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 227

5. Yalova dan kimler var. Çalınan siyasi işaretlerin psikolojisi üzerine teori. . Merhaba siteniz harbiden çok güzel, sağolun , ali – 148

Yorum yapın