Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız

• Yeni bir araştırma, koronavirüse yakalanma olasılığınızın en yüksek olduğu yerin evde olduğunu iddia ediyor.

• Çin’deki Guangzhou Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, 391 COVID-19 hastasının 3.410 kişisini izledi ve 127’sinin enfekte olduğunu buldu. 127 ikincil enfeksiyondan 105’i evde, sadece 1’i toplu taşıma araçlarında meydana geldi.

• Daha kötü semptomları olan hastaların da virüsü daha kolay yaydığı bulundu.

https://bgr.com/2020/08/17/where-to-get-covid-19-home-spread/

r / komplo - Asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığı daha düşük, çalışma bulguları. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek bir yerde kaparsınız

Hmm …

Ders çalışma:

https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M20-2671

“Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız” üzerine 23 yorum

1. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2020 22:02:56

2. Erzincan merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 22-08-2020 17:27:15

3. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 21:38:18

4. Eskişehir merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 01-09-2020 13:42:11

5. Mersin merkezden ben banu. Selam herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-09-2020 07:26:15

6. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz vallaha hayran edici, saolun 02-10-2020 10:05:05

7. Erzincan merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:21:36

8. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 479

9. Antalya dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Mrb bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 296

Yorum yapın