• Yeni bir araştırma, koronavirüse yakalanma olasılığınızın en yüksek olduğu yerin evde olduğunu iddia ediyor.

• Çin’deki Guangzhou Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, 391 COVID-19 hastasının 3.410 kişisini izledi ve 127’sinin enfekte olduğunu buldu. 127 ikincil enfeksiyondan 105’i evde, sadece 1’i toplu taşıma araçlarında meydana geldi.

• Daha kötü semptomları olan hastaların da virüsü daha kolay yaydığı bulundu.

https://bgr.com/2020/08/17/where-to-get-covid-19-home-spread/

r / komplo - Asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığı daha düşük, çalışma bulguları. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek bir yerde kaparsınız

Hmm …

Ders çalışma:

https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M20-2671

Author

76 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

2. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

3. Bitlis merkezden ben Emine. Selamlar web siten vallaha dikkat çekici, şukuladım 19-08-2020 19:53:36

4. Mrb paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2020 22:02:56

6. Erzincan merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 22-08-2020 17:27:15

7. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 21:38:18

8. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun

9. selam arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Selamlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, tebrikler

12. Merhabalar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

13. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun

14. Eskişehir merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 01-09-2020 13:42:11

15. Mersin merkezden ben banu. Selam herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-09-2020 07:26:15

16. Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, teşekkürler

17. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz vallaha hayran edici, saolun 02-10-2020 10:05:05

18. Erzincan merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:21:36

19. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 479

20. Antalya dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Mrb bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 296

21. Malatya dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Mrb web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım , Emine – 494

22. Çanakkale merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 07-11-2020 07:29:59

23. Kars merkezden ben hatice. Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, şukuladım 08-11-2020 20:00:11

24. Adıyaman dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 68

25. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 22:34:32

26. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden mükemmel, teşekkürler , Emine – 245

27. Yalova dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 217

28. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 46

29. Bursa merkezden ben Hasan. Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:43:04

30. Denizli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, sağolun 07-12-2020 08:09:49

31. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 07-12-2020 11:54:28

32. Iğdır merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten vallaha güzel, saolun 09-12-2020 12:54:36

33. merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, sağolun

34. Zonguldak merkezden ben ziya. Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 14:40:07

35. Aydın merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten cidden çok güzel, tebrikler 23-12-2020 00:28:26

36. Denizli merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-12-2020 13:53:54

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz güzel, tebrikler , elif yılmaz – 362

38. Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

39. Merhabalar paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

40. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa vallaha güzel, facebookta paylaştım 11-01-2021 06:14:45

41. Tokat dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Merhaba herkese siten inan ki çok güzel, face de paylaştım , ali – 46

42. Muğla dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 392

43. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, teşekkürler

44. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, şukuladım

45. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, sağolun , banu – 224

46. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, tebrikler

47. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 457

48. Balıkesir dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, tebrikler , gaye – 178

49. Kırıkkale merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2021 14:39:09

50. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 407

51. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, tebrikler

52. Edirne merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 05:29:21

53. Mrb bu web sitesi valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 235

55. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 103

56. Mersin merkezden ben banu. Merhaba web sitesi harbiden hayran bıraktı, tebrikler 22-03-2021 15:01:45

57. Kocaeli dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Mrb siten inanılmaz güzel, face de paylaştım , ahmet – 130

58. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 82

59. Muğla dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Slm web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , doruk – 69

60. Slm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

61. Kahramanmaraş dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Mrb bu web sitesi harbiden iyi, şukuladım , Hasan – 371

62. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Mrb web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 345

63. Merhaba herkese siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

64. Yalova dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Selamlar sayfa inanki çok güzel, face de paylaştım , hatice – 74

65. Kırklareli dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . Merhabalar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 166

66. Mardin dan kimler var. Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 405

67. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , – 495

68. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki güzel, saolun , emin – 105

69. Bu konu : ” Çalışma bulguları, asemptomatik korona hastalarının yakın temaslara bulaşma olasılığının daha düşük olduğunu gösteriyor. Koronavirüsü büyük olasılıkla önleyemeyeceğiniz tek yerden kaparsınız ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla mükemmel, saolun , Emine – 176

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link