Çalışma grubu / grup sohbeti

Merhaba arkadaşlar. Sadece karanlıkta bir çekim, eğer biri Hristiyanlığın gerçekte ne hakkında olduğunu merak ediyorsa (çünkü çoğu Hristiyan tarafından bile çok yanlış anlaşılıyor) bana PM atmaktan çekinmeyin ve konuşabiliriz. Arkadaşlık için sizinle bir grup sohbeti başlatmaya bile açık. Anladığın zaman güzel bir şey. Eğer moraliniz bozuksa veya bunalımdaysa da ulaşmaktan çekinmeyin (zamanlar çoğu insan için çok zordur).

“Çalışma grubu / grup sohbeti” üzerine 16 yorum

1. Ordu dan kimler var. Çalışma grubu / grup sohbeti . Selamlar web siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler , ziya – 210

2. Kocaeli merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-12-2020 14:20:35

3. Bu konu : ” Çalışma grubu / grup sohbeti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 81

4. Kilis dan kimler var. Çalışma grubu / grup sohbeti . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 450

5. Isparta dan kimler var. Çalışma grubu / grup sohbeti . selamun aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, sağolun , ali – 319

6. Bu konu : ” Çalışma grubu / grup sohbeti ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , – 337

7. Bu konu : ” Çalışma grubu / grup sohbeti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla mükemmel, saolun , elif yılmaz – 69

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link