2020’nin ilk baharından beri sürekli olarak iddia ettiğim gibi, dünyayı kasıp kavuran bir “yeni”, ölümcül öldürücü virüsün gerçek bir kanıtı yok.

Covid aldatmacası, uyuyan kitleleri kendi yıkımlarını kabul etmeleri için manipüle etmek için tasarlanmış uzun bir aldatmaca dizisindeki başka bir aldatmacadır.

HER ŞEYİN YALAN OLDUĞUNU herkes tam olarak anlayana kadar, bir daha asla Gerçeğin ışığını göremeyeceğiz.

https://drtomcowan.com/the-smokers-gun/

…Fileiro tarafından gönderildi
[comments]

Author

53 Comments

1. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 441

2. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 441

3. Afyon merkezden ben emin. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, tebrikler 16-07-2021 21:13:09

4. Kars dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . selam arkadaşlar web siten inanki güzel, facebookta paylaştım , emin – 484

5. Bilecik merkezden ben . selamun aleyküm siteniz harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 21:19:49

6. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 16-07-2021 21:20:04

7. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

8. Nevşehir dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . Slm sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 432

9. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Emine – 395

10. Selamlar paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler

11. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, tebrikler , gaye – 173

12. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha güzel, face de paylaştım

13. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 76

14. İzmir merkezden ben emin. Mrb web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler 16-07-2021 21:40:29

15. Osmaniye merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 16-07-2021 21:42:50

16. Yozgat dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım , memo – 257

17. Kayseri dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, saolun , memo – 477

18. Siirt merkezden ben ziya. Mrb sayfanız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 21:44:40

19. Slm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 462

21. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , hatice – 194

22. Tokat dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . Slm bu web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , – 167

23. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 75

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, saolun , Gürbüz – 452

25. Isparta merkezden ben emin. Slm siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-07-2021 06:10:09

26. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 295

27. Bilecik dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . Mrb sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 236

28. Ağrı dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 277

29. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim güzel, saolun , Emine – 362

30. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 213

31. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , mehmet – 378

32. Çankırı dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . Selam paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 147

33. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

34. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 489

35. Muğla dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 127

36. Kilis merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz cidden hayran edici, teşekkürler 30-07-2021 11:32:20

37. Karabük dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 248

38. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 192

39. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, sağolun 04-08-2021 05:27:17

40. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 89

41. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran edici, facebookta paylaştım 10-08-2021 06:52:15

42. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , doruk – 102

43. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

44. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 364

45. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 25-08-2021 12:46:58

46. Bursa merkezden ben ziya. Slm sayfan yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:27:09

47. Artvin dan kimler var. Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır . Selamlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 175

48. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle iyi, teşekkürler , Gürbüz – 117

49. Trabzon merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 01-09-2021 15:13:42

50. Bu konu : ” Çalışma: ‘Virüs’ Normal Hücre ‘Yapıları’ ile Aynıdır ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 31

51. Aydın merkezden ben Hasan. Selam siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 08-09-2021 00:47:41

Write A Comment