Camelot / Avalon projesini hatırlayan var mı?

2010 zamanlarında kaynaklarımdan biriydi. Pek çok içerik, maalesef pek çok dezenfo ajanını cezbettiklerini hissediyorum.

Hatırlayan insanlardan bir tartışma olsun istiyorum. Gelecekteki yanlış bilgilendirme operasyonlarını caydırmaya yardımcı olabileceği gibi, orada kimlerin bulunduğundan bahsetmeye değer olabilir.

Ayrıca birisi iyi röportajlardan bazılarını hatırlarsa, kim olduklarını ve neyin peşinde olduklarını hatırlama kararlılığımızı pekiştirir.

“Camelot / Avalon projesini hatırlayan var mı?” üzerine 10 yorum

1. Gümüşhane dan kimler var. Camelot / Avalon projesini hatırlayan var mı? . Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 253

2. Bu konu : ” Camelot / Avalon projesini hatırlayan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 463

3. Kilis dan kimler var. Camelot / Avalon projesini hatırlayan var mı? . Mrb sayfa yeminle hayran edici, teşekkürler , gaye – 459

4. Hakkari merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 07-02-2021 20:28:42

5. Bu konu : ” Camelot / Avalon projesini hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 476

6. Burdur dan kimler var. Camelot / Avalon projesini hatırlayan var mı? . Slm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 335

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link