Canavarın İşareti herhangi bir tür Mikroçip / RFID değil, sisteme mükemmel bir inançsa ne olur?

Bir RFID Çipi, Elit tarafından bir ölüm komplosu olmak için çok açık gibi görünüyor ve sizi çok daha akıcı ve ince yollarla belirli bir inanca beyin yıkayabilirler. Vahiy sadece bitiş zamanlarını mecazi olarak tanımladığından, bu “İşaret” i içerir. Bu durumda, aslında sistemin sorgulanmadan tam ve eksiksiz itaat ettiği anlamına gelir.

Kimlik politikalarının (Sağ, Sol, Irk vb.) MARKS olduğunu ve temel olarak bir kişi olarak sahip olduğunuz diğer her şeyi geçersiz kıldığını unutmayın.

Örneğin, Twitter’ınızda “#BLM” olarak bilinen bir etiketiniz varsa, bu, aklı başında iğrenme, ancak çılgınlıktan gurur duyan bir MARK’tır.

Ve Neo Feodalizm / Marksizm / Komünizm / Nazizm / Faşizm sisteminde, spektrumun Yanlış Tarafında durursanız (Yanlış olsalar bile devleti desteklememeniz – Yani işaretiniz yok ), bir çalışma kampına gönderilecek, bir Mücadele Oturumunda öldürülecek ya da Machete kullanan sivil katiller tarafından parçalara ayrılacaksınız.

Unutmayın, bir RFID Chip kullanmadan sizi beyin yıkamaları daha kolaydır, çünkü kasıtlı olarak demokrasiyi yok ediyor ve yerine neo-feodalizm koyuyorsanız, kimse bunun baskı olduğunu düşünmeyecektir. Şeytan kırmızı bir keçi adam figürü değil, altı kanat saf altın olan görkemli bir melek şeklindedir.

“Canavarın İşareti herhangi bir tür Mikroçip / RFID değil, sisteme mükemmel bir inançsa ne olur?” üzerine 30 yorum

1. Aydın merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 28-07-2020 08:55:34

2. Bingöl merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 06-08-2020 07:24:15

3. Amasya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 19:55:40

4. Yalova merkezden ben ali. Selam sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-08-2020 13:30:51

5. Çankırı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, twitter da paylaştım 16-08-2020 08:00:58

6. Muş merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 22:01:09

7. Eskişehir merkezden ben Emine. Selam web siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 10-09-2020 14:23:55

8. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun 20-09-2020 04:29:10

9. Düzce merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, saolun 30-09-2020 02:53:59

10. Manisa merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım 02-10-2020 10:53:02

11. Bu konu : ” Canavarın İşareti herhangi bir tür Mikroçip / RFID değil, sisteme mükemmel bir inançsa ne olur? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 194

12. Uşak dan kimler var. Canavarın İşareti herhangi bir tür Mikroçip / RFID değil, sisteme mükemmel bir inançsa ne olur? . Mrb sayfanız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 426

13. Bu konu : ” Canavarın İşareti herhangi bir tür Mikroçip / RFID değil, sisteme mükemmel bir inançsa ne olur? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki çok güzel, şukuladım , memo – 482

Yorum yapın