Kategoriler
Genel

Canavarın İşareti herhangi bir tür Mikroçip / RFID değil, sisteme mükemmel bir inançsa ne olur?

Bir RFID Çipi, Elit tarafından bir ölüm komplosu olmak için çok açık gibi görünüyor ve sizi çok daha akıcı ve ince yollarla belirli bir inanca beyin yıkayabilirler. Vahiy sadece bitiş zamanlarını mecazi olarak tanımladığından, bu “İşaret” i içerir. Bu durumda, aslında sistemin sorgulanmadan tam ve eksiksiz itaat ettiği anlamına gelir.

Kimlik politikalarının (Sağ, Sol, Irk vb.) MARKS olduğunu ve temel olarak bir kişi olarak sahip olduğunuz diğer her şeyi geçersiz kıldığını unutmayın.

Örneğin, Twitter’ınızda “#BLM” olarak bilinen bir etiketiniz varsa, bu, aklı başında iğrenme, ancak çılgınlıktan gurur duyan bir MARK’tır.

Ve Neo Feodalizm / Marksizm / Komünizm / Nazizm / Faşizm sisteminde, spektrumun Yanlış Tarafında durursanız (Yanlış olsalar bile devleti desteklememeniz – Yani işaretiniz yok ), bir çalışma kampına gönderilecek, bir Mücadele Oturumunda öldürülecek ya da Machete kullanan sivil katiller tarafından parçalara ayrılacaksınız.

Unutmayın, bir RFID Chip kullanmadan sizi beyin yıkamaları daha kolaydır, çünkü kasıtlı olarak demokrasiyi yok ediyor ve yerine neo-feodalizm koyuyorsanız, kimse bunun baskı olduğunu düşünmeyecektir. Şeytan kırmızı bir keçi adam figürü değil, altı kanat saf altın olan görkemli bir melek şeklindedir.

“Canavarın İşareti herhangi bir tür Mikroçip / RFID değil, sisteme mükemmel bir inançsa ne olur?” için 8 yanıt

Rize merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, şukuladım 17-07-2020 14:30:29

Bolu merkezden ben Aylin. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 27-07-2020 14:42:34

Aydın merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 28-07-2020 08:55:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir