https://youtu.be/B_foDpYGVJc

Ah, evet. Hepsi bir araya geliyor. Bir komplo komplo olmadığı zaman. Verichip Inc. şirketinin borsada VTIQU olarak listelenen Veriteq Acquisition Corp ll’ye satıldığı ortaya çıktı. Bu şirket, 2020’de büyümeye devam etmek için 10’da 30 milyon hisse sattı ve 300 milyon sermaye artırdı.

Author

8 Comments

1. Bitlis merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-04-2021 09:43:24

2. Bu konu : ” Canavarın MARKI ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim dikkat çekici, sağolun , hatice – 92

3. Batman dan kimler var. Canavarın MARKI . Mrb bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 355

4. Bilecik merkezden ben banu. Selamlar sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun 17-04-2021 13:43:24

5. Diyarbakır merkezden ben . merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, saolun 19-04-2021 07:27:40

6. Bu konu : ” Canavarın MARKI ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 242

7. Kahramanmaraş dan kimler var. Canavarın MARKI . Merhaba sayfan valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 302

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link