Bu alt gruptaki çoğu insanın MSM ve sosyal medya tarafından yürütülen beyin yıkama ve duygusal manipülasyon taktiklerinin farkında olduğunu söylemenin doğru olduğunu düşünüyorum.

Sosyal çevrenizdeki tek özgür düşünen birey olmak, kendi başına sizi çıldırtabilir …

Çevrenizdeki daha fazla insan bu beyni yıkanmış kovan zihnine girdikçe, kendi akıl sağlığınızı / netliğinizi nasıl koruyorsunuz? “Eleştirel Düşünme Adası” nda olmanın getirdiği yalnızlıktan nasıl kaçınıyorsunuz?

Author

41 Comments

1. Batman dan kimler var. “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? . Slm paylaşımın valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 298

2. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 183

3. Kilis merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-03-2021 15:22:33

4. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 49

5. selam arkadaşlar siten süper ötesi iyi, face de paylaştım

6. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 425

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa vallaha billaha güzel, tebrikler

8. Rize merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-03-2021 00:36:21

9. Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun

10. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 102

11. Slm web siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

12. Selamlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 207

14. Burdur merkezden ben . Selam bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 30-03-2021 21:37:48

15. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

16. Nevşehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan yeminle iyi, saolun 03-04-2021 10:17:28

17. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, teşekkürler

18. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

19. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. Merhaba siten cidden çok güzel, tebrikler , banu – 60

20. Merhaba sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 30-04-2021 13:18:04

22. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? . Selam sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 12

23. Balıkesir merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-05-2021 23:15:45

24. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, şukuladım , emin – 290

25. Yozgat merkezden ben ziya. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, tebrikler 06-05-2021 23:22:30

26. Ardahan merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, şukuladım 07-05-2021 02:40:03

27. Ardahan merkezden ben Emine. Mrb sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-05-2021 08:39:27

28. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 36

29. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. Selam paylaşım valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 55

30. Adana dan kimler var. “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? . selam arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 264

31. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki dikkat çekici, saolun , ali – 189

32. Denizli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 05-06-2021 04:15:48

33. Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

34. Selam sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 295

36. Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 467

38. Muş dan kimler var. “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? . Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 282

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Canavarlarla savaşan her kimse, bu süreçte canavara dönüşmeyeceğini görmeli. Ve bir uçuruma yeterince uzun süre bakarsanız, uçurum size geri dönecektir. ” – Kitlesel beyin yıkama çağında akıl sağlığınızı nasıl korursunuz? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 441

40. Afyon merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha güzel, face de paylaştım 23-07-2021 02:17:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link