Kategoriler
Genel

Candace Owens – Eleştirel Düşünme Bilgeliği

İnsanlar bu bilge kadının bilgeliğini dinliyor! Demokrat Parti tarafından aldanmayın. Her şey göründüğü kadar basit değil! Demokrat parti anaakım medyanın söylediği gibi değil. Senden isyan etmelerini istiyorlar çünkü seni kullanıyorlar… Demokrat Parti, İlluminati ve Şeytani Derin Devlet tarafından satın alınır ve ödenir. Demokrat partinin halk için ‘adalet’in partisi olduğunu mu söylüyorsun ??? Demokrat parti kadın hakları hareketine karşı savaştı. Demokrat parti, iç savaşta köleliği korumak için savaştı, Demokrat parti KKK’yı başlattı, Demokrat parti sivil haklar hareketine karşı savaştı … Ana akım medya satın alındı ​​ve ödendi ve haberlerde gördüğün şey ‘ sahte haberler ‘- hepsi Demokrat Parti tarafından satın alındı ​​ve ödendi ve tüm propagandası SİZİ SAVAŞMAK İÇİN VE SAVAŞMAK İÇİN ÖLÜYOR! Siyah Amerikalılar – Demokrat Parti SİZİN REFAH ÜZERİNDEKİ SİZE bağımsız olarak varlıklı olmak yerine bölüm 8 gettosunda yaşamak istiyor – bağımsız olarak varlıklı olmak mı istiyorsunuz? Trump, haklarınızı savunan ve size bu fırsatı verecek olan Cumhurbaşkanıdır. İnanmıyor musun? Demokrat parti propagandasının kurbanısın. Gerçeklere bakın – ‘görüşler’ değil. Aynı Demokrat parti, izlediğiniz TÜM medyanın sahibi – savaş topu için yem olarak mücadele etmek için propaganda beslemek ve her şey söylendiğinde ve yapıldığında sadece siyah Amerikalıların haklarını değil, TÜM haklarınızı ortadan kaldırır – TÜM İNSANLAR HAKLARINI KAYBEDECEKTİR . Demokrat parti ile hiçbir şey değişmedi, onları görmenizi istedikleri şekilde – İç Savaşta köleliği korumak için savaşan AYNI Demokrat parti, Onlar AYNI Demokrat parti KKK’YE BAŞLADI, AYNI Demokrat parti Sivil haklar hareketine KARŞI savaştılar … bu yüzden onlar aynı eski saçmalıktan 150 yıl sonra tutumlarını değiştirdiğini düşünüyorlar mı ??? ….. Onlar hala .. Demokrat Parti aynı – # WWG1WGA

https://www.youtube.com/watch?v=AF_AnWM_YWs

“Candace Owens – Eleştirel Düşünme Bilgeliği” için 28 yanıt

Balıkesir merkezden ben ahmet. Slm web siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 02:58:28

Batman merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten valla güzel, linkedinde paylaştım 29-06-2020 08:42:47

Şanlıurfa merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:19:34

Konya merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten vallaha billaha çok iyi, saolun 07-07-2020 12:39:10

Kahramanmaraş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, şukuladım 10-07-2020 01:20:14

Siirt merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-07-2020 17:54:46

Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2020 00:29:11

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2020 09:10:38

Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sağolun 09-08-2020 15:55:46

Bilecik merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-08-2020 23:19:58

Muş merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 01:45:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir