CNN gibi ana kanallarda bir haberin olmaması, hikayenin gerçek olduğu ve TPTB’nin “örtbas etmek” istediği anlamına gelmez. Bu sadece TPTB’nin George Floyd ve diğer BLM cinayetleri gibi psyoplardan farklı tüketiciler için yaptığı anlamına geliyor.

“Seçkinler” (aptalca bir terim ama her neyse), komşunuzdan kızmanızı ve nefret etmenizi ister. Hinnant, Channon-Newsom ve diğer sahte cinayetler söz konusu olduğunda (bunda belgelenen cinayetler gibi) pukeworthy web 1.0 sitesi ve bu Cringeworthy Gab hesabı seni korkutmak mı “korkunç siyah adamlar” Beyaz bebeklerin ve onların kaçmalarına yardım etmek isteyen eeevil bakıcılarının üzerine atılmaya hazır gölgelerde pusuda.

Bu, POC’yi ve Yahudiler veya LGBT gibi diğer marjinalleştirilmiş grupları hedef alan pysopların tersidir – kötü beyaz adamlar (ya kase kesimli ya da rozetli) insanlarını spor gibi öldüren ve devlet tarafından göz yumulan.

Ama diyorsun “ama bu hikayeler sahteyse, neden CNN’de değiller”? Basit, çünkü farklı demografik bilgiler için yapılmışlar – bu saçmalığı ortaya çıkaran düşünce kuruluşları ve istihbarat kurumları, insanların farklı evrenlere bölünmesini istiyor – bizi kontrol etmeleri daha kolay. Araba parçası şirketlerinin yarış liglerine sponsor olmasının nedeni, çizgi film sırasında oyuncak reklamlarının yayınlanmasının ve Spotify gibi web sitelerinin sağır dergilerinde reklam vermemesinin nedeni budur.

Author

82 Comments

1. Mardin merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, saolun 16-08-2020 11:38:55

2. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

3. Merhaba siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

5. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

6. Isparta merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız yeminle iyi, twitter da paylaştım 19-08-2020 01:30:48

7. Merhaba web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-08-2020 14:31:16

9. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

10. Tokat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, saolun 28-08-2020 16:04:04

11. Ordu merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 03-09-2020 06:47:42

12. Selam herkese web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım

13. Kayseri merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-09-2020 22:12:19

14. Kırıkkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-09-2020 09:41:20

15. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Kırıkkale merkezden ben ali. Slm siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun 29-09-2020 12:41:01

17. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 10:10:17

18. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

19. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 10:59:16

20. Balıkesir merkezden ben . Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-10-2020 02:31:02

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 409

22. Hatay merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-11-2020 23:55:59

23. Bilecik dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 262

24. Mardin dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 6

25. Çanakkale dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . selamun aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 401

26. Bilecik merkezden ben memo. selamun aleyküm siten inanılmaz çok güzel, tebrikler 30-11-2020 15:54:02

27. Osmaniye dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 490

28. Mrb web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

29. Mrb paylaşımın süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

30. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 418

31. selamun aleyküm sayfan inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

32. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki iyi, tebrikler , ziya – 468

33. Muğla dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Merhabalar web sitesi valla mükemmel, şukuladım , – 52

34. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 333

35. Yozgat merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 30-12-2020 22:41:47

36. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

37. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 20

38. Merhaba herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

39. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Merhaba paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 197

40. Merhabalar siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

41. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 319

42. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 161

43. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, twitter da paylaştım , ali – 460

44. Hakkari dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Selamlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 86

45. Malatya dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Merhaba sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 46

46. Tokat merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-01-2021 18:26:25

47. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 38

48. Batman dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 274

49. Kayseri merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-02-2021 16:36:17

50. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın inan ki hayran edici, saolun 20-02-2021 14:03:59

51. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 329

52. Diyarbakır dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 172

53. Kocaeli merkezden ben ali. Mrb web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-03-2021 03:49:31

54. Balıkesir dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 294

55. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

56. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki iyi, teşekkürler , doruk – 172

57. Mardin merkezden ben ahmet. Slm sayfa harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 21-03-2021 14:17:08

58. Bolu merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 26-03-2021 00:12:30

59. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

60. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

61. Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

62. Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

63. Bursa dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Mrb sayfa inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 296

64. Bingöl dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 111

65. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun

66. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Sakarya dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Selam siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 334

68. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 16-05-2021 16:01:20

69. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 129

70. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 195

71. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

72. Bolu merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-06-2021 06:26:08

73. Bu konu : ” Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 237

74. İstanbul merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 18-06-2021 00:50:40

75. Bitlis merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 30-06-2021 12:17:14

76. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

77. Bilecik merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-07-2021 18:08:33

78. Kırıkkale dan kimler var. Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş. . Selam sayfan harbiden mükemmel, sağolun , ziya – 438

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link