Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş.

CNN gibi ana kanallarda bir haberin olmaması, hikayenin gerçek olduğu ve TPTB’nin “örtbas etmek” istediği anlamına gelmez. Bu sadece TPTB’nin George Floyd ve diğer BLM cinayetleri gibi psyoplardan farklı tüketiciler için yaptığı anlamına geliyor.

“Seçkinler” (aptalca bir terim ama her neyse), komşunuzdan kızmanızı ve nefret etmenizi ister. Hinnant, Channon-Newsom ve diğer sahte cinayetler söz konusu olduğunda (bunda belgelenen cinayetler gibi) pukeworthy web 1.0 sitesi ve bu Cringeworthy Gab hesabı seni korkutmak mı “korkunç siyah adamlar” Beyaz bebeklerin ve onların kaçmalarına yardım etmek isteyen eeevil bakıcılarının üzerine atılmaya hazır gölgelerde pusuda.

Bu, POC’yi ve Yahudiler veya LGBT gibi diğer marjinalleştirilmiş grupları hedef alan pysopların tersidir – kötü beyaz adamlar (ya kase kesimli ya da rozetli) insanlarını spor gibi öldüren ve devlet tarafından göz yumulan.

Ama diyorsun “ama bu hikayeler sahteyse, neden CNN’de değiller”? Basit, çünkü farklı demografik bilgiler için yapılmışlar – bu saçmalığı ortaya çıkaran düşünce kuruluşları ve istihbarat kurumları, insanların farklı evrenlere bölünmesini istiyor – bizi kontrol etmeleri daha kolay. Araba parçası şirketlerinin yarış liglerine sponsor olmasının nedeni, çizgi film sırasında oyuncak reklamlarının yayınlanmasının ve Spotify gibi web sitelerinin sağır dergilerinde reklam vermemesinin nedeni budur.

“Cannon Hinnant, Channon Christian vb. Gibi siyah-beyaz suçlar, George Floyd gibi siyah üstüne beyaz cinayetler kadar sahte ve uydurulmuş.” üzerine 22 yorum

1. Ordu merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 03-09-2020 06:47:42

2. Kayseri merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-09-2020 22:12:19

3. Kırıkkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-09-2020 09:41:20

4. Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 10:10:17

5. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 10:59:16

6. Balıkesir merkezden ben . Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-10-2020 02:31:02

Yorum yapın