Cant hatırlıyorum bu isim arasında bayan ufo araştırmacı plz yardım

Videoları en az 10 yıl önce youtube’da izledi. Ufo hakkındaki teorileri benimle gerçekten yankılanıyordu:

Uzun öykü kısa ufo ve uzaylılar bazı interdimentional varlıkların bir tezahürüdür, her zaman etraftaydı ve çağlar boyunca tezahür ettikleri şekilde uyarlandılar.

Örneğin: Ejderha Elfleri, gökyüzünde, iblis hayaletlerinde vb.

Bu son zamanlarda gökyüzünde ışıklar ve deney için gece kaçırma vb.

Gerçekten tavşan deli lol gerçekten derin bazı ağır şeyler oldu, onlar gerçekten bizim varlık düzleminde yoktu diyordu. Gökyüzünde ışık ve kaçırma olayları gibi bazı garip metafizik olaylarda tezahür edebilirler. Bahsedilen ışık imkansız hareketler yapar ve en iyi uçağımız onlarla başa çıkmayı ummaya bile başlayamaz çünkü onlar sadece maddi bir şey olarak mevcut değildirler.

Buradaki şeyler büyük bir sıçrama yapmak istemiyorlar ve burada sadece duygusal durumumuzu beslediklerini teorize ediyorlardı, çoğunlukla korkuyorlardı. İnsanlığın kaderini perdenin arkasından karıştırmak istiyorlar.

Hükümetin bu şeyleri bir dereceye kadar bildiğini ve sadece onu açıklayamadığı ve güçsüz oldukları için dehşete düştüğünü söyledi.

Neyse başıboş im, orta yaş bayan, kıvırcık saçlı büyük gözlük, tipik inek / akademik tarzı. Bence ufo dünyasında çok iyi tanınıyordu. Sanırım Shes öldü, garip bir şekilde şiddetli bir kanserden çok hızlı öldü.

Teşekkürler 🙂

“Cant hatırlıyorum bu isim arasında bayan ufo araştırmacı plz yardım” üzerine 32 yorum

1. Niğde merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 06-07-2020 01:54:57

2. Sinop merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-07-2020 04:29:22

3. Kırşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 17-07-2020 02:54:25

4. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 17-07-2020 07:21:08

5. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 13:53:57

6. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, tebrikler 06-08-2020 22:29:42

7. Bingöl merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 05:28:34

8. Karaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 17-08-2020 12:45:52

9. Tekirdağ merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 17-09-2020 23:43:15

10. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:25:29

11. Bu konu : ” Cant hatırlıyorum bu isim arasında bayan ufo araştırmacı plz yardım ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 149

12. Balıkesir dan kimler var. Cant hatırlıyorum bu isim arasında bayan ufo araştırmacı plz yardım . Mrb siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 77

13. Bu konu : ” Cant hatırlıyorum bu isim arasında bayan ufo araştırmacı plz yardım ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla çok güzel, face de paylaştım , – 33

Yorum yapın