Capitol Hill ayaklanması denizaltı tarafından şimdiye kadar tartışılan en büyük komplo olmalı.

Başkent tepesi, bir darbe girişimiydi. Tam dur. Bu, demokratik bir sürecin yeni bir devlet başkanı seçmesini engellemek amacıyla bir hükümet binasının şiddetle sollanmasıydı. Darbenin kahrolası tanımı budur.

Zaman geçtikçe, Cumhuriyetçi kongre üyesi isyancılara keşif turları düzenledi. Takımın panik düğmelerinden biri eksik. Kolluk kuvvetleri isyancıların içeri girmesine izin verdi. Yedekleme talebi reddedildi.

Bunların doğru olup olmadığına bakılmaksızın, bu, bu alt geleneksel olarak zorla alır ve koşar. Bu denizaltının şimdiye kadar tartıştığı en büyük komplo olmalı. Ama bir Cumhuriyetçinin 21 Ocak’ta Biden’a karşı suçlama makalelerini dosyalayacağını söyleyen bir tweet’i, bir şekilde Cumhuriyetçiler ve kolluk kuvvetleri ile potansiyel olarak işbirliği yapmış bir darbe girişiminin bir komplo mu? Ya da ayaklanmayı önemsiz göstermek için BLM isyanlarıyla karşılaştırma? Bu arada, hiçbir şekilde adil değiller, çünkü BLM isyanları bir lanet değildi darbe.

Ve şimdi bu denizaltı, bu ayaklanmaların etkisiz hale gelmesi üzerine incilerini kavrıyor. Oh hayır! Özel şirketler bir hareketle hiçbir şey yapmak istemiyor gerçek ve gerçek teröristler doğurdu. Onlar lanet olmamalı. Terörizm ve ayaklanmaya karışan insanlarla isteyerek ve açık bir şekilde angaje olan herhangi bir şirket için ölüm çanı olmalı. Ve bu insanların yaptığı şey bu bir fikir değil, bir perspektif değil.

Beni rahat bırak.

O başka gerçek Bu denizaltı için komplo: Çıkar komploları olmayan Trump savunucuları ile aşıldı ve modlar suç ortağı. Her fırsatta, her ileti dizisinde, ayaklanmayı küçümseyen ya da dikkatini dağıtan Trump savunucuları var. Tartışmanızı istemiyorlar, analiz etmenizi istemiyorlar.

“Capitol Hill ayaklanması denizaltı tarafından şimdiye kadar tartışılan en büyük komplo olmalı.” üzerine 13 yorum

1. Ankara merkezden ben ali. Mrb web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 13:31:21

2. Bayburt dan kimler var. Capitol Hill ayaklanması denizaltı tarafından şimdiye kadar tartışılan en büyük komplo olmalı. . selam arkadaşlar sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 452

3. Bu konu : ” Capitol Hill ayaklanması denizaltı tarafından şimdiye kadar tartışılan en büyük komplo olmalı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım , banu – 167

4. Kars dan kimler var. Capitol Hill ayaklanması denizaltı tarafından şimdiye kadar tartışılan en büyük komplo olmalı. . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 112

5. Osmaniye dan kimler var. Capitol Hill ayaklanması denizaltı tarafından şimdiye kadar tartışılan en büyük komplo olmalı. . Selamlar siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 409

6. Şırnak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun 19-01-2021 22:29:14

7. Bu konu : ” Capitol Hill ayaklanması denizaltı tarafından şimdiye kadar tartışılan en büyük komplo olmalı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 122

8. Düzce dan kimler var. Capitol Hill ayaklanması denizaltı tarafından şimdiye kadar tartışılan en büyük komplo olmalı. . Selam herkese sayfanız vallaha mükemmel, tebrikler , Aylin – 277

9. Ardahan merkezden ben ali. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-02-2021 09:42:32

10. Edirne dan kimler var. Capitol Hill ayaklanması denizaltı tarafından şimdiye kadar tartışılan en büyük komplo olmalı. . Selamlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 15

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link