Soruyorum çünkü hiçbir yerde olmayan bir arkadaş kürsü hırsızının rezil fotoğrafını paylaştı (birini biliyorsun, https://slate.com/news-and-politics/2021/01/lectern-thief-horned-hat-viral-arrested-angeli-johnson-evans.html).

Bu Trump’tan farklı bir şapka taktığını hatırlıyorum, benim sahip olduğuma benzer bir çelik şapka gibi görünen bir şapka (aynı şapka değildi ve ayrıca yakınlaştırdığımı da hatırlıyorum ve bir Steelers şapkası da değildi)

Ayrıca 6 yaşındaki çocuğumla (bir veya iki gün sonra) parkta yürürken ve yaşlı bir beyefendinin şapkamın kürsü hırsızına nasıl benzediğini yorumladığını hatırlıyorum (o sırada steelers şapkamı takıyordum: https://www.sportingnews.com/us/nfl/news/hines-ward-coaching-rumors-pittsburgh-steelers-receivers-coach-nbc-todd-haley/13zyv7ao1zjyk1rtwalmufqu07) diye cevapladım: “Biliyorum ama yemin ederim değil!”

Ve şimdi, karıma sordum (soruyu yüklememeye çalıştım) “kürsü hırsızının ne tür bir şapka taktığını hatırlıyor musun?”, Cevabı: “boynuzlar mı? Hayır çelik şapkanı bekle”

Hafızanın kararsız olduğunu biliyorum ama burada deliriyorum? Belki adamın başka bir fotoğrafı var (ya da başka bir adam ve tamamen yanılıyorum), ama şimdi hiçbir yerde bulamıyorum.

Author

21 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selamlar sayfan valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-04-2021 18:59:34

2. Gaziantep dan kimler var. Capitol Lectern Thief, delirdim mi? . Selamlar paylaşımınız inan ki iyi, teşekkürler , emin – 162

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Slm web siten inan ki güzel, saolun , elif yılmaz – 494

4. Sinop dan kimler var. Capitol Lectern Thief, delirdim mi? . Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 5

5. Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 198

6. Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, teşekkürler

7. Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 41

8. Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 265

9. Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 82

10. Kırklareli dan kimler var. Capitol Lectern Thief, delirdim mi? . Mrb paylaşım valla mükemmel, saolun , – 424

11. Aksaray merkezden ben memo. Mrb siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 18:08:15

12. Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 485

13. Aksaray dan kimler var. Capitol Lectern Thief, delirdim mi? . selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 167

14. Gümüşhane dan kimler var. Capitol Lectern Thief, delirdim mi? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 227

15. Bayburt merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz harbiden hayran edici, saolun 27-06-2021 17:46:34

16. Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 202

17. Ordu dan kimler var. Capitol Lectern Thief, delirdim mi? . Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 219

18. Artvin dan kimler var. Capitol Lectern Thief, delirdim mi? . Merhabalar paylaşımınız valla hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 413

19. Şanlıurfa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, teşekkürler 18-07-2021 00:11:02

20. Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Selam siten cidden güzel, facebookta paylaştım , banu – 130

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link