Soruyorum çünkü hiçbir yerde olmayan bir arkadaş kürsü hırsızının rezil fotoğrafını paylaştı (birini biliyorsun, https://slate.com/news-and-politics/2021/01/lectern-thief-horned-hat-viral-arrested-angeli-johnson-evans.html).

Bu Trump’tan farklı bir şapka taktığını hatırlıyorum, benim sahip olduğuma benzer bir çelik şapka gibi görünen bir şapka (aynı şapka değildi ve ayrıca yakınlaştırdığımı da hatırlıyorum ve bir Steelers şapkası da değildi)

Ayrıca 6 yaşındaki çocuğumla (bir veya iki gün sonra) parkta yürürken ve yaşlı bir beyefendinin şapkamın kürsü hırsızına nasıl benzediğini yorumladığını hatırlıyorum (o sırada steelers şapkamı takıyordum: https://www.sportingnews.com/us/nfl/news/hines-ward-coaching-rumors-pittsburgh-steelers-receivers-coach-nbc-todd-haley/13zyv7ao1zjyk1rtwalmufqu07) diye cevapladım: “Biliyorum ama yemin ederim değil!”

Ve şimdi, karıma sordum (soruyu yüklememeye çalıştım) “kürsü hırsızının ne tür bir şapka taktığını hatırlıyor musun?”, Cevabı: “boynuzlar mı? Hayır çelik şapkanı bekle”

Hafızanın kararsız olduğunu biliyorum ama burada deliriyorum? Belki adamın başka bir fotoğrafı var (ya da başka bir adam ve tamamen yanılıyorum), ama şimdi hiçbir yerde bulamıyorum.

Author

8 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selamlar sayfan valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-04-2021 18:59:34

2. Gaziantep dan kimler var. Capitol Lectern Thief, delirdim mi? . Selamlar paylaşımınız inan ki iyi, teşekkürler , emin – 162

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Slm web siten inan ki güzel, saolun , elif yılmaz – 494

4. Sinop dan kimler var. Capitol Lectern Thief, delirdim mi? . Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 5

5. Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 198

6. Bu konu : ” Capitol Lectern Thief, delirdim mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link