Neden 6 Ocak’ta orada bulunan bu kadar çok Capitol memuru öldü?

Yanılmıyorsam, bildirildiğine göre ikisi kendini öldürdü ve üçüncüsü başka bir intiharın veya örtbasın tüm özelliklerini taşıyan tuhaf koşullar altında öldü.

Neden? O kadar utanç verici olan o gün ne oldu ki intihara döndüler?

Bunu düşün. Polisler ve ilk müdahale ekipleri sık sık stres ve ölümle uğraşır. Capitol olayı, nesnel olarak, araba kazaları, silahlı saldırılar veya ölü çocuklarla yapılan aile içi şiddet olayları gibi “rutin” polis olaylarından çok daha az şiddetli veya ürkütücüydü.

Başkentin korunması utanç değil gurur kaynağı olmaz mıydı?

Bunun arkasında ne olduğunu düşünüyorsun?

Author

13 Comments

1. Niğde dan kimler var. Capitol Police’in ölümleriyle ilgili neler oluyor? . Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, saolun , hatice – 48

2. Hatay merkezden ben banu. Merhaba web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-03-2021 00:14:52

3. Sinop merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun 08-03-2021 00:33:03

4. Adana merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz inanki hayran edici, tebrikler 08-03-2021 10:40:03

5. Edirne dan kimler var. Capitol Police’in ölümleriyle ilgili neler oluyor? . Slm bu web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 226

6. Ağrı dan kimler var. Capitol Police’in ölümleriyle ilgili neler oluyor? . Selam sayfa yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 146

7. Niğde merkezden ben . Merhaba web siten vallaha billaha çok güzel, sağolun 14-03-2021 00:40:37

8. Bu konu : ” Capitol Police’in ölümleriyle ilgili neler oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 493

9. Bu konu : ” Capitol Police’in ölümleriyle ilgili neler oluyor? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 313

10. Bitlis merkezden ben ahmet. Selam web siteniz harbiden iyi, face de paylaştım 28-03-2021 05:00:29

11. Gümüşhane dan kimler var. Capitol Police’in ölümleriyle ilgili neler oluyor? . Selam sayfa inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 274

12. Denizli dan kimler var. Capitol Police’in ölümleriyle ilgili neler oluyor? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , memo – 398

13. Kırşehir merkezden ben ali. Mrb sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler 16-04-2021 22:09:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link