Capitol Polisi 6 Ocak’ı kolaylaştırdı

https://mobile.twitter.com/MayorBowser/status/1346530358674792466

Belediye Başkanı tüm Capitol Polisi ve MPD’den sorumlu değil mi? İnsanlarının orada olmasını sağlamak için neden federal yardım istemiyor? Sicknick bir Trumper’dı. Howard Liebengood’un babası uzun süredir Phillip Morris lobiciydi, Senato İstihbarat Komitelerinde ve Watergate’de yer alıyordu ve Howard 12 yıllık emektar yeni mi çıktı?

Bu tavşan delikleri, onları çok istemiyorsan asla bitmez ha ??

“Capitol Polisi 6 Ocak’ı kolaylaştırdı” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Capitol Polisi 6 Ocak’ı kolaylaştırdı ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden iyi, tebrikler , ali – 223

2. Kırşehir merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım 11-02-2021 11:22:35

3. Bu konu : ” Capitol Polisi 6 Ocak’ı kolaylaştırdı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 461

4. Bu konu : ” Capitol Polisi 6 Ocak’ı kolaylaştırdı ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 286

5. Bu konu : ” Capitol Polisi 6 Ocak’ı kolaylaştırdı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 299

6. Kilis merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 19-02-2021 23:52:03

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link