Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından yaratıldığını kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur.

Bir düşünün, eğer ABD Çin nüfusunun 3/4 çeyreğini silerse, Çin artık daha büyük bir ekonomi / süper güç olmayacak.

Sadece bu da değil, göç için de umutsuz olacaklar.

Soru: Sadece Çinlileri öldüren virüsler oluşturmak mümkün müdür?

Cevap:> Ekim 2003'te, Çinli bir avukat olan ve 1998 Çin-Amerikan tıbbi işbirliği programında gönüllü olan Tong Zeng, SARS'ın ABD tarafından Çin'e karşı geliştirilen bir biyolojik silah olabileceğini öne süren bir kitap (16) yayınladı. Kitapta Tong, 1990'larda birçok Amerikan araştırma grubunun Çin'de gerçekleştirilen çok sayıda ortak araştırma projesi aracılığıyla binlerce kan ve DNA örneği ve anakara Çin örneklerini (ikizlerden 5.000 DNA örneği dahil) topladığını açıkladı. Bu örnekler daha sonra daha fazla araştırma için Amerika Birleşik Devletleri'ne geri gönderildi ve Çince'yi hedefleyen biyolojik silahların geliştirilmesinde kullanılabilir. Bu örnekler Çin'de 2003 yılında SARS tarafından vurulan 22 ilden geldi. Yalnızca Yunnan, Guizhou, Hainan, Tibet ve Xinjiang gibi iller dışarıda bırakıldı ve tüm bu eyaletler SARS salgını sırasında daha az ciddi bir şekilde acı çekti.

Soru: Caronavirus etnik olmayan Çinli insanları öldürdü mü? Asyalı olmayanlar ne olacak? Not Stres yapıyorum öldürdü ve sadece enfekte değil.

Cevap: Bilmiyorum, biliyorsanız yorumlarda bize bildirin.

Author

131 Comments

1. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 31-01-2020 17:19:13

2. Muş merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım 31-01-2020 17:19:14

3. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teşekkürler

4. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın yeminle iyi, teşekkürler 08-02-2020 13:12:32

6. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-02-2020 22:46:06

7. Adıyaman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 12-02-2020 20:48:34

8. Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Aydın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 13-02-2020 17:35:52

10. Niğde merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 14-02-2020 20:18:27

11. Kars merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım 20-02-2020 19:59:17

12. Aksaray merkezden ben Emine. Selamlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 20-02-2020 19:59:20

13. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

14. Merhaba web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-03-2020 06:24:33

17. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, tebrikler

18. Ordu merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-03-2020 08:28:34

19. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 18-03-2020 10:00:22

20. Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-03-2020 03:36:07

21. Rize merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-03-2020 16:50:58

22. Trabzon merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun 21-03-2020 17:56:01

23. Edirne merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, sağolun 28-03-2020 10:53:42

24. Selam paylaşım gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

25. Selam herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

26. Selam siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

27. Ardahan merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 17-04-2020 02:00:11

28. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun

29. Eskişehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-04-2020 22:41:58

30. Bingöl merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım 22-04-2020 23:53:44

31. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 03-05-2020 13:19:26

32. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 05-05-2020 01:27:35

33. Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

34. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

35. Uşak merkezden ben Emine. Mrb sayfa valla dikkat çekici, teşekkürler 07-05-2020 09:41:08

36. Giresun merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2020 22:56:33

37. Iğdır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-05-2020 19:26:21

38. Zonguldak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-05-2020 20:04:24

39. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 28-05-2020 11:02:57

40. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

41. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

43. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

44. Erzurum merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 28-06-2020 04:05:25

45. Merhaba siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

46. Kilis merkezden ben gaye. Merhaba siteniz inanki hayran edici, tebrikler 04-07-2020 15:56:50

47. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 10:15:01

48. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın gerçekten güzel, twitter da paylaştım 18-07-2020 17:40:18

49. Ardahan merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, tebrikler 03-08-2020 01:13:17

50. Amasya merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 07-08-2020 00:51:07

51. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha iyi, teşekkürler

52. Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

53. Selam web siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

54. Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 00:44:39

55. Amasya merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 01:12:14

56. Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz valla hoşuma gitti, sağolun 26-09-2020 21:00:20

57. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 23:24:17

58. Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

59. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 421

60. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla iyi, twitter da paylaştım , ali – 460

62. Muğla merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 09-11-2020 19:30:33

63. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 274

64. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 174

65. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

66. Trabzon merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler 12-11-2020 09:02:12

67. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 26

68. Çorum dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . Selamın aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 435

69. Siirt merkezden ben ali. Selam siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:31:57

70. Aydın dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . Selam herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 141

71. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler , hatice – 107

72. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

73. Kastamonu dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . Selam herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, saolun , emin – 411

74. Slm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

75. Selam sayfa yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

76. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

77. Mrb web siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

78. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım , – 397

79. Kırşehir merkezden ben banu. Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 03-01-2021 13:18:31

80. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Merhaba web siten cidden iyi, twitter da paylaştım , gaye – 226

81. Samsun dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 1

82. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 06-01-2021 00:02:18

83. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten inanki iyi, şukuladım 27-01-2021 11:19:27

84. Karabük merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, tebrikler 28-01-2021 03:46:54

85. Balıkesir merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 28-01-2021 20:10:13

86. Merhaba web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

87. Ordu dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, şukuladım , Emine – 302

88. Ağrı dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler , – 7

89. Eskişehir merkezden ben Aylin. Mrb siten harbiden hayran edici, saolun 09-02-2021 00:47:27

90. Şanlıurfa merkezden ben . selamun aleyküm siten ciddiyim mükemmel, şukuladım 09-02-2021 07:29:36

91. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

92. Gümüşhane dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, face de paylaştım , ali – 11

93. Merhaba paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler

94. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 198

95. Trabzon dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . Selam web siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 144

96. Trabzon merkezden ben emin. Selam sayfan cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 18:27:13

97. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

98. Sivas dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . Selam sayfanız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 67

99. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 479

100. Eskişehir dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 203

101. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

102. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha çok güzel, şukuladım , ahmet – 443

103. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 129

104. Kayseri dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 279

105. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki güzel, saolun , Hasan – 137

106. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 14-05-2021 23:12:46

107. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 93

108. Kırıkkale dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . merhaba arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 303

109. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, saolun , memo – 498

110. Sakarya dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . Mrb paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 295

111. Malatya dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 140

112. Bu konu : ” Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun , emin – 220

113. Şanlıurfa dan kimler var. Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur. . Merhabalar web siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 212

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link