Kategoriler
Genel

Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur.

Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından yaratıldığını kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur.

Bir düşünün, eğer ABD Çin nüfusunun 3/4 çeyreğini silerse, Çin artık daha büyük bir ekonomi / süper güç olmayacak.

Sadece bu da değil, göç için de umutsuz olacaklar.

Soru: Sadece Çinlileri öldüren virüsler oluşturmak mümkün müdür?

Cevap:> Ekim 2003'te, Çinli bir avukat olan ve 1998 Çin-Amerikan tıbbi işbirliği programında gönüllü olan Tong Zeng, SARS'ın ABD tarafından Çin'e karşı geliştirilen bir biyolojik silah olabileceğini öne süren bir kitap (16) yayınladı. Kitapta Tong, 1990'larda birçok Amerikan araştırma grubunun Çin'de gerçekleştirilen çok sayıda ortak araştırma projesi aracılığıyla binlerce kan ve DNA örneği ve anakara Çin örneklerini (ikizlerden 5.000 DNA örneği dahil) topladığını açıkladı. Bu örnekler daha sonra daha fazla araştırma için Amerika Birleşik Devletleri'ne geri gönderildi ve Çince'yi hedefleyen biyolojik silahların geliştirilmesinde kullanılabilir. Bu örnekler Çin'de 2003 yılında SARS tarafından vurulan 22 ilden geldi. Yalnızca Yunnan, Guizhou, Hainan, Tibet ve Xinjiang gibi iller dışarıda bırakıldı ve tüm bu eyaletler SARS salgını sırasında daha az ciddi bir şekilde acı çekti.

Soru: Caronavirus etnik olmayan Çinli insanları öldürdü mü? Asyalı olmayanlar ne olacak? Not Stres yapıyorum öldürdü ve sadece enfekte değil.

Cevap: Bilmiyorum, biliyorsanız yorumlarda bize bildirin.

“Caronavirus, ABD tarafından sadece Asya halkını hedefleyen bir ENGINEERED virüsünün Çin Hükümeti tarafından oluşturulduğunu kabul etmemizi sağlayan bir PSYOP'tur.” için 25 yanıt

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 31-01-2020 17:19:13

Muş merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım 31-01-2020 17:19:14

Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın yeminle iyi, teşekkürler 08-02-2020 13:12:32

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-02-2020 22:46:06

Adıyaman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 12-02-2020 20:48:34

Aydın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 13-02-2020 17:35:52

Niğde merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 14-02-2020 20:18:27

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-03-2020 06:24:33

Ordu merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-03-2020 08:28:34

Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 18-03-2020 10:00:22

Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-03-2020 03:36:07

Rize merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-03-2020 16:50:58

Trabzon merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun 21-03-2020 17:56:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir