Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum.

Çoğu diş ve ortodonti kuruluşu, maloklüzyonun (veya dişlerin ve çenelerin çarpıklığının) büyük ölçüde genetik olduğunu savunmaktadır. Aşağıdaki makalemde, bunu tartışmaya çalışıyorum ve ağızdan nefes almanın (düşük dil duruşu) ve zayıf masseter kaslarının olası oyuncular olduğunu iddia ediyorum. İnsanların bu konudaki her türlü görüş ve geri bildirimini çok takdir ediyorum. Muhtemelen nadir bir konu olduğunu biliyorum, ancak bunun yayınlamak için ilginç bir yer olabileceğini düşündüm.

https://docs.google.com/document/d/1QxE-ERnUq6ZPVOHaxol9BCBijOVXAG1jQT2Z_Q3Jl8k/edit

“Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum.” üzerine 19 yorum

1. Bitlis merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, facebookta paylaştım 08-12-2020 00:30:50

2. Edirne dan kimler var. Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum. . Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 496

3. Çanakkale dan kimler var. Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum. . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 365

4. Bu konu : ” Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 344

5. Bu konu : ” Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 320

6. Antalya merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler 11-01-2021 19:09:08

7. Bu konu : ” Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha güzel, face de paylaştım , – 65

8. Aksaray dan kimler var. Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum. . Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 81

9. Çanakkale dan kimler var. Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum. . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 232

10. Bu konu : ” Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum. ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 193

11. Diyarbakır merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-01-2021 01:38:12

12. Bu konu : ” Çarpık dişler ve çeneler genetik mi yoksa çevresel mi? Makalemde, neden ikincisi olduğunu düşündüğümü keşfetmeyi hedefliyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 149

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link