Diğer birçok redditor gibi, reddit ile wall street arasında neler olup bittiğine dair bir ipucu yakaladıktan sonra kontrol ettim. Sonunda içeri girmek istediğime karar verdim, ancak cashapp ile GME hissesi almaya gittiğimde yok oldu, yokmuş gibi kayboldu. Bulduğum şeyi bildirmek için r / wallstreetbets’e gittim ve mesajım anında kaldırıldı. Ne oluyor? Halkın yanında kim var? Bunun cevabı giderek daha çok hiç kimse, kesinlikle hiç kimse gibi görünüyor. Sahip olduğumuz tek şey birbirimiz,% 99.

Author

18 Comments

1. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 01:30:37

2. Gaziantep merkezden ben memo. selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 02:34:32

3. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sağolun 31-01-2021 02:39:13

4. Bu konu : ” Cashapp Gamestop’u hisse senedi alımlarından kaldırıyor, r / wallstreetbets gönderimi kaldırıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 486

5. Bu konu : ” Cashapp Gamestop’u hisse senedi alımlarından kaldırıyor, r / wallstreetbets gönderimi kaldırıyor ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 44

6. Bu konu : ” Cashapp Gamestop’u hisse senedi alımlarından kaldırıyor, r / wallstreetbets gönderimi kaldırıyor ” çok güzel. Merhaba siteniz valla mükemmel, şukuladım , Hasan – 421

7. Bursa merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 12-02-2021 06:05:23

8. Çankırı merkezden ben . Merhaba web sitesi süper ötesi iyi, saolun 22-02-2021 06:20:13

9. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Selam web siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

11. Bu konu : ” Cashapp Gamestop’u hisse senedi alımlarından kaldırıyor, r / wallstreetbets gönderimi kaldırıyor ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler , hatice – 281

12. Gaziantep dan kimler var. Cashapp Gamestop’u hisse senedi alımlarından kaldırıyor, r / wallstreetbets gönderimi kaldırıyor . Mrb sayfa inan ki mükemmel, sağolun , hatice – 457

13. Bu konu : ” Cashapp Gamestop’u hisse senedi alımlarından kaldırıyor, r / wallstreetbets gönderimi kaldırıyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 299

14. Şırnak merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-03-2021 06:02:54

15. Giresun merkezden ben Hasan. Slm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-04-2021 16:10:03

16. Rize merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 06-04-2021 08:54:45

17. Antalya merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-04-2021 03:56:12

18. Merhaba web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link