Giysilerden etiketlerin kesilmesi

Bir bedenin giysilerinin etiketleri kesilmiş olarak ortaya çıktığı birkaç benzer ilgili gizemi okudum.

Şimdi, bu insanların neden öldürüldüğüne ve etiketlerinin neden çıkarıldığına dair büyük bir teori, casusluk ile bazı ilişkileri olabileceğidir – eski, şimdiki, haydut veya düşman casus vb. bu gerçekten ağırlığı taşıyor mu?

Sanırım, bir ajanı öldürürken kıyafetlerin etiketlerini kesme uygulamasının alışılmış bir şey olup olmadığını bilen var mı (ilk elden bilgi sınırlı olduğundan belki kitaplar veya makaleler aracılığıyla) soruyorum.

Bir hükümetin veya serbest çalışan bir casusluk kurumunun yapacağı bir şey değilse, bunun bu garip çözülmemiş vakalardan bazılarının meydana gelmesi tesadüf mü?

Düzenleme: Bunu yazmadan önce künt içtim, bu yüzden evet … özür dilerim. Lol. Öyleyse suikastçının ölü ajanın etiketlerini kesmeyeceğini anladım, ama casusluk dışında başka neden bu gerçekleşsin? Seri katil mi? Casusluk? Sadece etiketleri kesmek için ortak bir şey var mı? Sıradan bir (casusluk / seri katil) cinayeti gizlemek için birisinin yapacağı yaygın eğilim?

Düzenleme 2: İşte bu yüzden soruyorum. Bu vakalar, etiket olayıyla tuhaf bir bağlantısı olabilecek tuhaf çözülmemiş gizemlerdir:

Peter Bergman

Jennifer Fairgate

Isdal Kadın

Somerton Adamı

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? ” çok güzel. Selamlar sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 208

2. Antalya dan kimler var. Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? . Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 370

3. Bu konu : ” Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 259

4. Bu konu : ” Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım , emin – 236

5. Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

6. Tekirdağ dan kimler var. Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? . Mrb paylaşımınız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , hatice – 443

7. Çankırı dan kimler var. Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? . Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun , emin – 36

8. Rize dan kimler var. Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? . Mrb siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 105

9. Bartın dan kimler var. Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? . Selam siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 430

10. Bu konu : ” Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 90

11. Bu konu : ” Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 45

12. Denizli dan kimler var. Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 239

13. Bu konu : ” Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? ” çok güzel. Slm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 334

14. Düzce merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 29-01-2021 15:35:53

15. Ardahan dan kimler var. Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? . Mrb sayfan vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 446

16. Kırıkkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-02-2021 13:07:25

17. Bayburt dan kimler var. Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 134

18. Ankara merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun 01-03-2021 21:31:09

19. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım

20. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-03-2021 17:53:26

21. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 237

23. Bu konu : ” Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, saolun , emin – 474

24. Bu konu : ” Casusluk bu durumlarda geçerli bir teori midir? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 490

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link