Bilirsiniz, Catherine Austin Fitts’in muhbir röportajını dinledikten sonra her şey anlam kazanmaya başlıyor: neden bu “zehir” üzerinde bu kadar baskı var, neden cinsiyetsiz toplumlar için bir baskı var, neden insanları içeri kilitleyip küçük işletmeleri kapattılar Amazon ise, walmart ve diğer büyük markaların çalışmasına izin verildi ve en önemlisi neden bu kadar çok borç aldılar

Asla geri ödemeyi düşünmediler!

Gelecek karanlık.

Author

68 Comments

1. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, saolun

2. Ankara merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 22-07-2021 09:30:41

3. Rize merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 22-07-2021 09:31:40

4. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 300

5. Malatya merkezden ben ziya. Selamlar web siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 09:33:49

6. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 311

7. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , gaye – 467

8. Ankara merkezden ben Aylin. Mrb sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 09:38:24

9. Bingöl dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selam web sitesi vallaha güzel, saolun , ziya – 434

10. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-07-2021 09:50:32

11. Bilecik merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-07-2021 09:51:52

12. Bilecik dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selam herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , doruk – 347

13. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Kilis dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 163

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 356

16. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 402

17. Tekirdağ dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selam herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 353

18. Uşak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-07-2021 10:01:09

19. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 198

20. selamun aleyküm siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

21. Sivas merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 10:08:50

22. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Mrb web siten yeminle mükemmel, sağolun , gaye – 68

23. Mrb bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, şukuladım , hatice – 500

25. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selamlar paylaşım inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 219

26. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

27. Kilis dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selamlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 132

28. Uşak merkezden ben ali. Mrb sayfan vallaha çok güzel, şukuladım 22-07-2021 10:14:34

29. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha güzel, saolun , ali – 19

30. Antalya dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Merhaba web siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 124

31. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Mrb sayfa inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 154

32. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Catherine Austin Fitts . selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 326

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 379

34. Batman dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Slm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 215

35. Edirne merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 22-07-2021 10:22:52

36. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Tokat merkezden ben banu. selamun aleyküm siten yeminle güzel, twitter da paylaştım 22-07-2021 10:24:56

38. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Mrb siten harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 62

39. Tekirdağ dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selam paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun , – 117

40. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Slm siten inanki dikkat çekici, tebrikler , gaye – 463

41. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım , emin – 326

42. Van merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 22-07-2021 23:37:43

43. Kocaeli dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Slm web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım , Emine – 44

44. Gümüşhane merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 05:53:24

45. Mrb sayfa inanki çok güzel, facebookta paylaştım

46. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 81

47. Çanakkale dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selam bu web sitesi valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 240

48. Kastamonu dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Slm web siteniz ciddiyim güzel, sağolun , ali – 387

49. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 94

50. Aksaray merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 03-08-2021 10:12:24

51. Zonguldak dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran edici, saolun , ali – 446

52. Eskişehir dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım , memo – 344

53. Hatay dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, saolun , ali – 117

54. Slm sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

55. selamun aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

56. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

57. Merhabalar web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Balıkesir dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 8

59. Uşak dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selam bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 425

60. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 290

61. Selamlar web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

62. Bayburt dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selamlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 462

63. Bu konu : ” Catherine Austin Fitts ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 190

64. Şırnak dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 46

65. Afyon dan kimler var. Catherine Austin Fitts . selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 496

66. Ankara dan kimler var. Catherine Austin Fitts . Selam sayfan cidden çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 169

Write A Comment