Cathy O ‘Brien hikayesi. Bir sürü yüksek iniş için travmaya bağlı seks kölesi. Geçerlilik?

Kısa bir süre önce bu hikayeye rastladım, birisi çok uzun zaman önce bir konuya cevap olarak göndermişti. Kitabı farklı formatlarda ücretsiz olarak indirmek için bir bağlantı vardı. Kitabın * çoğunu * okudum ama henüz hepsini okumadım. Yutmak oldukça zor.

Her neyse, Cathy hikayesini anlatıyor ve adı çok bilinen politikacılar, müzisyenler ve aktörleri hesabında bırakıyor. Bunlardan bazıları (bazıları sürpriz değil): Bill Clinton, Hillary Clinton, Gerald Ford, Senatör Byrd, Ronald Reagan, Jimmy Buffet ve Dick Cheney. Bu kafamın tepesinden sadece birkaçı. Şimdiye kadar okuduğum şeyden en çok çıkanlar bunlar. Hatırlamaları çok grafiksel.

Hayatım boyunca bu hikayenin 90’lı yılların ortalarından sonlarına kadar medyada patladığını hatırlamıyorum, öyle olmadığı anlamına gelmez. Kimse bu (belki) yükselen bir hikaye olarak ortaya çıktığında hatırlıyor mu? Kesinlikle öyle olmalıydı. Onun ve kocası Mark Phillips’in tüm kitabı IMHO ile ilgili kanıtlarla dolu. Verilmiş, eminim ki büyük bir yük mahkemede ‘o-dedi, o-dedi’ bir anlaşma olacak gibi yapışmaz. Sadece bu hikayeye bakmaya ve her şeyin ne olduğunu ve etkisini görmeye başlıyorum İçerideki hikayeler, eleştirmenler ve MSM tarafından üst düzey olarak kolayca aktarılabilir ve deneyimlerinin inanılmaz derecede gerçeküstü olması nedeniyle abartılı olabilir. Sahip olabileceğim daha fazla soru var. Onları şimdi düşünmeyin, işi bitirmek ve eve gitmek üzere.

Herkesin paylaşmak istediği bir şey varsa, ben hep kulaktayım. Teşekkür ederim.

Not; Hikayesini hiç gözden kaçırmıyorum, ne olursa olsun, sadece bu iddiaların doğası konusunda kesinlikle şaşırtıcı buluyorum ve kitabında bahsettiği tüm insanlar hala özgürce dolaşıyorlar ( zaten geçti).

“Cathy O ‘Brien hikayesi. Bir sürü yüksek iniş için travmaya bağlı seks kölesi. Geçerlilik?” üzerine 27 yorum

1. Amasya merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 30-07-2020 11:39:18

2. Karabük merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 31-07-2020 01:31:41

3. Samsun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler 01-08-2020 07:01:35

4. Kilis merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 06-08-2020 07:42:40

5. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 20:05:14

6. Eskişehir merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız harbiden güzel, linkedinde paylaştım 26-08-2020 19:00:44

7. Ağrı merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 11-09-2020 04:15:30

8. Aksaray merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-09-2020 12:02:39

9. Şırnak merkezden ben mehmet. Selam web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 20-09-2020 13:35:41

10. Aydın merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler 04-10-2020 09:03:28

11. Bu konu : ” Cathy O ‘Brien hikayesi. Bir sürü yüksek iniş için travmaya bağlı seks kölesi. Geçerlilik? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki iyi, saolun , ahmet – 257

12. Bu konu : ” Cathy O ‘Brien hikayesi. Bir sürü yüksek iniş için travmaya bağlı seks kölesi. Geçerlilik? ” çok güzel. Merhaba sayfa valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 406

Yorum yapın