Kategoriler
Genel

Çatışmalar Çözülüyor mu?

Görünüşe göre çatışmalar söz konusu olduğunda tüm dünyanın gerçeği gizleme sorunu var. İnsanlar, başkalarına haksızlık ettiklerini söylememeleri için bir komplo oluşturdular. Sorunlarımızı veya anlaşmazlıklarımızı başkalarına götürmeye ve sorunları çözüme kavuşturmaya çalışmalıyız. Ama bunun yerine, insanların sırtından dedikodu yapıyoruz ve o kişiye karşı gerçekten nasıl hissettiğimiz gerçeğini saklamaktan bir komplo yapıyoruz.

Çatışmaları Çözme: Bu bağlantı, bu komplonun cevabının uzun zamandır var olduğunu gösteriyor. Gerçekten nasıl hissettiğimizi gizlemek ve tüm hayatımızı yalanların, karışık duyguların ve duyguların gizli bir komplosu yapmak yerine, birbirlerine karşı dürüst olmak için gereken basit adımlar.

Umarım bu herkesi iyi bulur.

“Çatışmalar Çözülüyor mu?” için 5 yanıt

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım gerçekten çok güzel, şukuladım 21-07-2020 21:43:18

Kars merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 24-07-2020 11:00:17

Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-08-2020 19:56:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir