İlaçların nasıl olduğu hakkında çok şey biliyorum. Bu crack ile planlanmış bir şey gibi görünmüyordu, daha çok ABD’ye kitlesel kokain akışı (CIA operasyonları?) O sıralarda herkes crack yapmayı öğreniyordu.

Afro-Amerikan toplumunu yok etmek için nasıl kullanıldı? Bunun ne anlama geldiğinin gerçekten farkında değilim

Bunu onlara zorladılar mı? Ya da ne olduğu gibi? Çatlağın Afro-Amerikan toplumunu yok etmek için kullanıldığını her zaman duymuşumdur, ancak gördüklerimin çoğu bunu topluluklara verdiler ve topluluklar kendilerini yok ettiler.

Yanlış mıyım?

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , banu – 205

2. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. Selam sayfan cidden güzel, sağolun , – 491

4. Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 345

5. Karaman merkezden ben Emine. Merhabalar siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-12-2020 05:20:59

6. Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 302

7. Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. Selam sayfa valla çok güzel, teşekkürler , Hasan – 44

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 359

9. İzmir merkezden ben emin. Slm web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-12-2020 20:47:30

10. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 396

13. Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

14. Hatay dan kimler var. Çatlak salgını hakkında açıklama . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, teraziye tıkladım , banu – 457

15. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 28-12-2020 11:12:52

16. Rize dan kimler var. Çatlak salgını hakkında açıklama . Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 125

17. Van dan kimler var. Çatlak salgını hakkında açıklama . Mrb web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 214

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 420

19. Balıkesir dan kimler var. Çatlak salgını hakkında açıklama . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , hatice – 109

20. Samsun dan kimler var. Çatlak salgını hakkında açıklama . Selam herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 395

21. Kütahya merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler 15-01-2021 19:18:40

22. Tekirdağ dan kimler var. Çatlak salgını hakkında açıklama . Mrb web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 373

23. Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler , emin – 424

24. selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, sağolun

25. Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 265

26. Konya dan kimler var. Çatlak salgını hakkında açıklama . Selamın aleyküm siten valla iyi, saolun , emin – 167

27. Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 247

28. Bu konu : ” Çatlak salgını hakkında açıklama ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 232

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link