Normalde komplo teorisyenlerinden biri değilim ve çok az komplo teorisine inanıyorum. Ancak, Çavuş’un hikayesi. Jonathan P. Louette dikkatimi çekti. Hikayesini 9 ya da 10 yaşımdan beri biliyordum ve her zaman aklımda kaldı. Bununla birlikte, internette Louette ile ilgili tüm sözler her zaman belirsiz web sitelerinden ve blog gönderilerindendir. Daha büyük gazeteci web sitelerinden veya resmi kayıtlardan hiç bahsetmedim. Pek çok insanın onun hakkında konuştuğunu görmedim (Web sitelerinde ve blog yayınlarında bile, genellikle uzaylıların kaçırılması ve ne olmadığı hakkında daha büyük bir hikayede bir dipnottur). Her neyse, Louette’i başka biri duymuşsa ya da onun ve ölümünün resmi kayıtlarını çıkarabilirse, bu harika olurdu.

İşte Louette’in hikayesine bir bağlantı: http://www.mapit.kk5.org/human-mutilations/4536984444

Tl: dr: O, bir askeri üsten (Beyaz kumlar zemini kanıtlıyor) kaçırılan ve korkunç bir şekilde sakatlanmış bulunan (Gözler, kulaklar, dudaklar, organlar ve rektum çıkarılmış) bulunan bir ABD askeri askeriydi, ancak raporlar çok az kan olduğunu söylüyor. , koku yok, boğuşma ya da bağlanma belirtisi yok.

Bulabildiğim resmi belgelerin eksikliği, bana ya Louettes hikayesinin iyi planlanmış bir aldatmaca olduğunu ya da örtbas edildiğini düşündürüyor.

… 3rd-acc tarafından gönderildi
[comments]

Author

40 Comments

1. Rize merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, sağolun 11-03-2021 23:35:01

2. Niğde dan kimler var. Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? . Merhaba siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 96

3. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Slm web siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun , ziya – 41

4. Kars dan kimler var. Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? . Selam herkese siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 429

5. Batman dan kimler var. Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? . Merhaba herkese web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 476

6. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 459

7. Isparta merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-03-2021 10:45:24

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha çok güzel, saolun , elif yılmaz – 415

9. Selamlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

10. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

11. Kütahya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-03-2021 10:27:39

12. Merhabalar sayfa harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

13. Samsun dan kimler var. Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? . Merhaba sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 278

14. Selamlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım , banu – 98

17. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın valla çok güzel, teraziye tıkladım

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 224

19. Bolu merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 20-04-2021 11:03:46

20. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 41

21. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun , banu – 494

22. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 132

23. Gaziantep merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun 04-05-2021 18:28:35

24. Tunceli merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 20:48:38

25. Merhaba siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

26. Bolu merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım 07-05-2021 04:35:54

27. Kocaeli dan kimler var. Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? . Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 114

28. selam arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

29. Bayburt merkezden ben Hasan. Slm paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 17-05-2021 12:31:39

30. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ali – 82

31. Artvin dan kimler var. Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? . Merhaba herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 156

32. Şırnak merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun 28-06-2021 16:43:03

33. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden mükemmel, face de paylaştım , Emine – 386

34. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 247

35. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 38

36. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 15-07-2021 13:58:33

37. Bitlis dan kimler var. Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? . Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 224

38. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 151

39. Bu konu : ” Çavuş’un kaçırılması ve öldürülmesi. Jonathan P. Louette – Bunu duyan / hakkında daha fazla bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Slm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 341

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link