CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler.

Seviye 2

Hayatım üzerine yemin ederim, kelimenin tam anlamıyla söylediler. Umarım birisi kayıt yapıyordur.

“CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler.” üzerine 46 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-11-2020 11:01:21

2. Eskişehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım 04-11-2020 11:19:02

3. Antalya merkezden ben ali. Slm web siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 04-11-2020 11:19:04

4. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, sağolun , ali – 330

5. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 337

6. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 361

7. Hatay merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-11-2020 14:11:48

8. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. Mrb siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 16

9. Edirne dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Merhaba web siten inanki güzel, sağolun , mehmet – 409

10. Siirt dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Merhabalar web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler , memo – 408

11. Kastamonu dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , – 483

12. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 472

13. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, teşekkürler , banu – 254

14. Bingöl dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 195

15. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 145

16. Karabük merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, sağolun 23-11-2020 21:17:34

17. Karabük dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Mrb paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 261

18. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 439

19. Tokat dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Slm sayfa valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 436

20. Erzincan dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Selamlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, sağolun , ziya – 137

21. Uşak dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Merhaba herkese sayfa cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 145

22. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha güzel, saolun , mehmet – 481

23. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 285

24. Hatay merkezden ben doruk. Mrb web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:41:44

25. Uşak dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Selam web siten inan ki çok iyi, face de paylaştım , – 325

26. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. Mrb siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 457

27. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 127

28. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, şukuladım , ziya – 135

29. Hakkari dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Mrb sayfa inanki iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 424

30. Tokat dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Slm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 99

31. Ankara dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 36

32. Rize dan kimler var. CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. . Selamın aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 465

33. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 202

34. Bu konu : ” CBS haberini izledim ve kelimenin tam anlamıyla “Kısa bir tuğla al … şimdi kır. Bir tuğla bulursan, onunla istediğini yap” dediler. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 305

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link