Bu önümüzdeki yıllar oldu. Çin, gelişmiş ülkelerde stratejik olarak mülk satın alıyor. Bu, emlak maliyetlerini artırmak ve dolayısıyla fakir ve zengin arasındaki uçurumu genişletmek içindir. Daha sonra, artan fiyatlarla bile ilçeleri mali açıdan güvende hissettirecek liderlere ihtiyaçları vardı. Bu, insanlara daha fazla kredi alma ve daha fazla küçük işletme kurma konusunda güven oluşturdu. Daha sonra bir pandemi başlatarak halıyı sökmeleri gerekiyordu. Önce gizli tutarak ve sonra ölüm oranını oynayarak, hükümet önlemlerini tetikleyerek küçük işletmeleri kapattılar ve bu ekonomik açığı daha da derinleştirdiler. ABD hükümeti, evden çalışmak için iptaller vb. İle ilgili bazı yasaların değiştiğini düşünürsek, buna şaşırmam.

gönderen … drop0dead
[comments]

Author

12 Comments

1. Van dan kimler var. CCP hakkındaki teorim ve COVID-19’a katılımları. . Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun , emin – 33

2. Bu konu : ” CCP hakkındaki teorim ve COVID-19’a katılımları. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 202

3. Bilecik merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 12-03-2021 23:50:28

4. Mrb paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Slm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

6. Ankara dan kimler var. CCP hakkındaki teorim ve COVID-19’a katılımları. . Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 245

7. Kars dan kimler var. CCP hakkındaki teorim ve COVID-19’a katılımları. . Selam bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 345

8. Manisa dan kimler var. CCP hakkındaki teorim ve COVID-19’a katılımları. . Merhabalar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , memo – 96

9. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler

10. Mardin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, şukuladım 17-04-2021 01:52:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link