Kişisel Koruma hakkındaki kapsamlı CDC çalışmasından alıntılar – Mayıs 2020

Yüz maskeleri
“Sistematik incelememizde, 10 RCT belirledik.
yüz maskelerinin etkinliğine ilişkin rapor edilen tahminler
toplumda laboratuvarca doğrulanmış influenza virüsü enfeksiyonlarının, yayınlanan literatürden azaltılmasında
1946-27 Temmuz 2018 arasında. Havuzlanmış analizde, Biz
Yüz maskelerinin kullanımıyla influenza bulaşında önemli bir azalma bulamadı.

Üniversite ortamlarında yapılan iki çalışma,
yüz maskelerinin birincil koruma için etkinliği
laboratuar onaylı görülme sıklığını izleyerek
öğrenci salonu sakinleri arasında 5 aydır grip
(9,10). Yüz maskesi grubunda GBH veya laboratuar onaylı influenza vakalarında genel azalma
her iki çalışmada da önemli değil.

Ev içi çalışmaların hiçbiri, yüz maskesi grubundaki ikincil laboratuar onaylı influenza virüsü enfeksiyonlarında önemli bir azalma bildirmedi.

Ya enfekte kişi tarafından kaynak kontrolü için giyildiğinde ya da maruziyeti azaltmak için enfekte olmayan kişiler tarafından giyildiğinde grip virüsü bulaşmasını önlemedeki etkililiklerine dair sınırlı kanıt vardır. Sistematik incelememiz, yüz maskelerinin laboratuvarda doğrulanmış influenzanın bulaşması üzerinde önemli bir etkisi olmadığını buldu. “

https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/5/19-0994_article

Author

18 Comments

1. Çankırı dan kimler var. CDC Çalışması: Yüz Maskeleri Çalışmıyor . Slm siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 314

2. Selamlar web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım

3. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” CDC Çalışması: Yüz Maskeleri Çalışmıyor ” çok güzel. Merhaba siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 94

6. Erzincan merkezden ben mehmet. Mrb web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 07:54:47

7. Bu konu : ” CDC Çalışması: Yüz Maskeleri Çalışmıyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 44

8. Adıyaman merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 12-02-2021 02:07:09

9. Muğla dan kimler var. CDC Çalışması: Yüz Maskeleri Çalışmıyor . Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 488

10. Bu konu : ” CDC Çalışması: Yüz Maskeleri Çalışmıyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 382

11. Bu konu : ” CDC Çalışması: Yüz Maskeleri Çalışmıyor ” çok güzel. Slm siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 185

12. Ordu merkezden ben ali. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 14:21:09

13. Rize merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, sağolun 14-03-2021 01:53:21

14. Burdur merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 11:54:47

15. Bu konu : ” CDC Çalışması: Yüz Maskeleri Çalışmıyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, teşekkürler , emin – 263

16. Sinop dan kimler var. CDC Çalışması: Yüz Maskeleri Çalışmıyor . selamun aleyküm siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım , hatice – 94

17. Edirne merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-04-2021 05:54:01

18. Bu konu : ” CDC Çalışması: Yüz Maskeleri Çalışmıyor ” çok güzel. Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 114

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link