Bu her zaman böyle oldu. Maskeler öncelikle solunum damlacıklarını ağzınızdan uzağa yaymanızı engelleyerek virüsü yayma olasılığınızı istatistiksel olarak azaltır. Sizin için koruyucu etki oradadır, ancak COVID damlacıkları için çok güçlü değildir. Bu yüzden maske takmayı reddetmek özellikle sinir bozucudur; Başkalarının maskelerinden yararlanmaya devam ederken başkalarını daha az korumayı seçiyorsunuz.

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” CDC, maskelerin kullanıcıyı korumadığını ya da en azından birincil amaçları olmadığını kabul ediyor. Başkalarını ısırmasını engellemek için o koniyi giyen bir köpek gibi. Maskeniz ciğerlerinizi korumak için değil, tükürmenizi engellemek içindir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım , doruk – 369

2. Bu konu : ” CDC, maskelerin kullanıcıyı korumadığını ya da en azından birincil amaçları olmadığını kabul ediyor. Başkalarını ısırmasını engellemek için o koniyi giyen bir köpek gibi. Maskeniz ciğerlerinizi korumak için değil, tükürmenizi engellemek içindir. ” çok güzel. Slm sayfa vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 172

3. Nevşehir dan kimler var. CDC, maskelerin kullanıcıyı korumadığını ya da en azından birincil amaçları olmadığını kabul ediyor. Başkalarını ısırmasını engellemek için o koniyi giyen bir köpek gibi. Maskeniz ciğerlerinizi korumak için değil, tükürmenizi engellemek içindir. . Merhaba siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 149

4. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım

5. Bilecik merkezden ben hatice. Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 22-02-2021 23:09:34

6. Bingöl merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun 22-02-2021 23:10:03

7. İzmir dan kimler var. CDC, maskelerin kullanıcıyı korumadığını ya da en azından birincil amaçları olmadığını kabul ediyor. Başkalarını ısırmasını engellemek için o koniyi giyen bir köpek gibi. Maskeniz ciğerlerinizi korumak için değil, tükürmenizi engellemek içindir. . Mrb web siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 316

8. Bu konu : ” CDC, maskelerin kullanıcıyı korumadığını ya da en azından birincil amaçları olmadığını kabul ediyor. Başkalarını ısırmasını engellemek için o koniyi giyen bir köpek gibi. Maskeniz ciğerlerinizi korumak için değil, tükürmenizi engellemek içindir. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 274

9. Bu konu : ” CDC, maskelerin kullanıcıyı korumadığını ya da en azından birincil amaçları olmadığını kabul ediyor. Başkalarını ısırmasını engellemek için o koniyi giyen bir köpek gibi. Maskeniz ciğerlerinizi korumak için değil, tükürmenizi engellemek içindir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 349

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link