Kategoriler
Genel

CDC sakalını büyütmeni istemiyor

Yeni koronavirüs güvenliği söz konusu olduğunda, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri'nin sakal hakkında bazı önerileri vardır.

CDC Infographic'e göre yan bıyıklar, ruh yamaları, abajurlar ve gidon bıyıkları gitmek için iyi. Ancak bir anız, sakal, Dali ve koyun pirzolası gibi stiller tavsiye edilmez, çünkü yüz maskesi olan bir solunum cihazına müdahale ederler.

Infographic, yüz tüylerinin solunum cihazlarının etkinliği için bir risk oluşturduğu için ekshalasyon valfinin düzgün çalışmasını engelleyebileceğini belirtti.

CDC, koronavirüse karşı korunmak için yüz tüylerini tıraş etmenizi önerir

Bütün zaman kıkırdadığımı itiraf etmeliyim. Hatta ABD'de kim “maske” takıyor ?! Çinlilerin maske taktığı Çin veya Çin gibi değil (dürüst olmak gerekirse herhangi bir şeyin yayılmasını durdurmada oldukça etkisizdir!)

Bu Wuhan Virüsü oldukça garip olduğunu kanıtlıyor ..

Bunu eğlenceli bulmuyor musun – ve biraz tuhaf mı?

“CDC sakalını büyütmeni istemiyor” için 13 yanıt

Çankırı merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 04-03-2020 20:36:38

Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 05-03-2020 15:49:18

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım 10-03-2020 12:08:37

Elazığ merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-03-2020 21:18:55

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun 16-03-2020 12:59:53

Afyon merkezden ben gaye. Slm web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 19-03-2020 14:25:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir