Kategoriler
Genel

CDC, Temmuz 2019'da Fort Detrick, MD'deki Ordu Bulaşıcı Hastalıklar Biyogüvenlik Seviye 4 (BSL-4) laboratuvarını "güvenlik endişeleri" konusunda kapatırken, kararı hakkında "ulusal güvenlik nedenlerinden" bahsetti.

Temmuz 2019Fort Detrick laboratuvarı CDC tarafından "güvenlik endişeleri" nedeniyle kapatıldı.

Açıklamada C.D.C. geçen ay Fort Detrick'teki araştırmayı durdurmak için “durdurma ve vazgeçme emri” vermeye karar verdim çünkü merkez en yüksek güvenlikli laboratuvarlarından “atık suyu dekontamine etmek için yeterli sisteme” sahip değildi. (…)
Askıya alınan araştırmalar, belirli toksinlerin yanı sıra, hükümetin belirlediği belirli ajanlar olarak adlandırılan mikroplarla birlikte “ halk için ciddi bir tehdit oluşturma potansiyeli, hayvan veya bitki sağlığı veya hayvansal veya bitkisel ürünler. ” (…)
Açıklamada, C.D.C. “ulusal güvenlik nedenlerini” kararı hakkında bilgi vermemenin mantığı olarak belirtmiştir.

18–27 Ekim 2019Wuhan, Hubei, Çin 2019 Askeri Dünya Oyunlarına ev sahipliği yapıyor

Neredeyse 100'den fazla ülkeden 10.000 askeri personel Orta Çin'in Wuhan şehrinde toplanacak 7. CISM Askeri Dünya Oyunları İcra Komitesine göre askeri ihtişam ve dünya barışını vurgulamak. Sporun cazibesi Wuhan'ı küresel spot haline getirecek.

17 Kasım 2019Çin'de yeni koronavirüs vakası.

Resmi Çin hükümeti kaynaklarının 13 Mart 2020 raporlarına göre, 17 Kasım 2019'da yeni koronavirüsün doğrulanmış bir vakası ortaya çıktı (8), ancak o zaman tanınmadı. Daha erken hastalar olabilir; aramaya devam ediyorlar. (9) (10) (11)

Bu zaman çizelgesi, geçen yıldan itibaren açıklanamayan ve büyük ölçüde unutulmuş "vaping hastalıkları" nı eklerseniz ve geçen yılın sonlarında ciddi şekilde hastalandığını bildiren tüm insanlar (ben dahil) göz önüne alındığında daha da ilginç hale gelirse:

İşte bazı kaynaklar, özellikle ilk videoyu tavsiye ederim:

“CDC, Temmuz 2019'da Fort Detrick, MD'deki Ordu Bulaşıcı Hastalıklar Biyogüvenlik Seviye 4 (BSL-4) laboratuvarını "güvenlik endişeleri" konusunda kapatırken, kararı hakkında "ulusal güvenlik nedenlerinden" bahsetti.” için 11 yanıt

Edirne merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun 24-03-2020 14:37:28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir