CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır.

kaynak

CDC Bombshell: Yalnızca Covid’den Gelen ‘Kovid Ölümlerinin’ Yalnızca Yüzde Altı!

Hafta sonu Hastalık Kontrol Merkezleri, koronavirüs / Covid ölümleri hakkında bomba bir rapor yayınladı: yaklaşık 165.000 “Covid ölümünden” on binden az Covid’den öldü. Geri kalanı – büyük çoğunluğu – ortalama olarak 2,6 ciddi ek hastalığa sahipti ve çoğu aşırı ileri yaş vakasında buna ek olarak. Kilitleme politikalarının ABD’ye ve dünyaya verdiği zararı dava etmeye başlamanın zamanı geldi mi? Bugün ayrıca: milyonlarca kişinin zorunlu maskelere ve kilitlenmelere karşı çıktığı tahmin edilen hafta sonu “Alman tarihinin en büyük protestosu”. Benzer protestolar Londra ve İspanya’da gerçekleşti. ABD’de … çoğunlukla sessizlik.

Ve dışarıdaki koltuk komplosu “debunkers” a göre, hiçbir “covid-19” bu insanları “kenara itmedi”.

İddia Edilen “VİRÜS” “COVID-19” HİÇBİR ZAMAN İZOLE EDİLMEDİ VE HASTALIĞA NEDEN OLDUĞU KANITLANMIŞTIR

Dolandırıcılık böyle yürüdü: dünyayı bir hayalet yüzünden paniklediler ve insanlar öldüğünde, İNSANLARIN HER ZAMAN YAPTIĞI GİBİ … ÖLÜM BİR ŞEYDİR, hatalı önemsiz bilim “testleri” kullandılar. bir salgın illüzyonu.

Herkes şimdi uyanın! Yapmazsak geri dönebileceğimiz bir dünyamız olmayacak!

“CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır.” üzerine 15 yorum

1. Tunceli merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 03-09-2020 02:55:55

2. Tunceli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 03:02:33

3. Adana merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 19:28:25

4. Konya merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-09-2020 17:53:09

5. Edirne merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:31

6. Kahramanmaraş dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 427

Yorum yapın