kaynak

CDC Bombshell: Yalnızca Covid’den Gelen ‘Kovid Ölümlerinin’ Yalnızca Yüzde Altı!

Hafta sonu Hastalık Kontrol Merkezleri, koronavirüs / Covid ölümleri hakkında bomba bir rapor yayınladı: yaklaşık 165.000 “Covid ölümünden” on binden az Covid’den öldü. Geri kalanı – büyük çoğunluğu – ortalama olarak 2,6 ciddi ek hastalığa sahipti ve çoğu aşırı ileri yaş vakasında buna ek olarak. Kilitleme politikalarının ABD’ye ve dünyaya verdiği zararı dava etmeye başlamanın zamanı geldi mi? Bugün ayrıca: milyonlarca kişinin zorunlu maskelere ve kilitlenmelere karşı çıktığı tahmin edilen hafta sonu “Alman tarihinin en büyük protestosu”. Benzer protestolar Londra ve İspanya’da gerçekleşti. ABD’de … çoğunlukla sessizlik.

Ve dışarıdaki koltuk komplosu “debunkers” a göre, hiçbir “covid-19” bu insanları “kenara itmedi”.

İddia Edilen “VİRÜS” “COVID-19” HİÇBİR ZAMAN İZOLE EDİLMEDİ VE HASTALIĞA NEDEN OLDUĞU KANITLANMIŞTIR

Dolandırıcılık böyle yürüdü: dünyayı bir hayalet yüzünden paniklediler ve insanlar öldüğünde, İNSANLARIN HER ZAMAN YAPTIĞI GİBİ … ÖLÜM BİR ŞEYDİR, hatalı önemsiz bilim “testleri” kullandılar. bir salgın illüzyonu.

Herkes şimdi uyanın! Yapmazsak geri dönebileceğimiz bir dünyamız olmayacak!

Author

75 Comments

1. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

2. Tunceli merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 03-09-2020 02:55:55

3. Tunceli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 03:02:33

4. selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun 03-09-2020 03:34:53

6. Adana merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 19:28:25

7. Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

8. Konya merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-09-2020 17:53:09

9. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım

10. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun

11. Edirne merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:31

12. selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım

13. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

14. Kahramanmaraş dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 427

15. Kütahya dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 290

16. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-10-2020 13:27:43

17. Adıyaman dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Mrb web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 14

18. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 240

19. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler

20. Hatay dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Merhabalar siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 8

21. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız inan ki hoşuma gitti, tebrikler 25-11-2020 03:17:39

22. Diyarbakır dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Slm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 283

23. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Selam herkese siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 221

24. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:11:27

25. Giresun dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 91

26. Malatya merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-12-2020 13:07:33

27. Çankırı dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Selam herkese web siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 205

28. Kayseri dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ali – 447

29. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, teşekkürler , banu – 98

30. Artvin merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-12-2020 17:39:18

31. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım 24-12-2020 01:51:19

32. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, teşekkürler , emin – 101

33. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler , Hasan – 45

34. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 08:07:23

35. Manisa dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Selamın aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 81

36. Bilecik merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-01-2021 02:47:56

37. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, saolun , elif yılmaz – 139

38. Muğla dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Slm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sağolun , ali – 52

39. Düzce merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım 11-01-2021 21:12:07

40. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 493

41. Yozgat dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Merhabalar siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 229

42. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

43. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 44

44. Merhaba bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

45. Merhabalar sayfanız valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

46. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 327

47. Bingöl merkezden ben Aylin. Slm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-01-2021 10:37:30

48. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 118

49. Çorum dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Selam herkese sayfa yeminle güzel, linkedinde paylaştım , ali – 14

50. Kilis dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 237

51. Aydın dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 324

52. Yalova dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . Selam siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım , Emine – 183

53. Malatya dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . selamun aleyküm sayfa gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 334

54. Muş merkezden ben memo. Merhabalar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 01-03-2021 11:01:31

55. Bayburt merkezden ben ahmet. Selam siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 05-03-2021 01:07:22

56. Selamlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

57. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. Selamlar sayfa valla iyi, face de paylaştım , doruk – 230

58. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 391

59. Nevşehir merkezden ben . Selam sayfanız gerçekten güzel, teşekkürler 25-03-2021 06:56:10

60. Slm paylaşımınız vallaha iyi, twitter da paylaştım

61. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 106

62. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 391

63. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. Slm siteniz cidden çok iyi, saolun , banu – 116

64. Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

65. Kocaeli merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 25-04-2021 22:05:21

66. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 416

67. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım 29-04-2021 10:43:18

68. Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok güzel, face de paylaştım , hatice – 247

69. Kilis merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız inanki çok iyi, saolun 07-05-2021 03:44:11

70. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CDC’den Fazla Medya Çılgınlığı COVID-19 Ölüm İstatistikleri: Konuşma noktaları notunu aldın mı? “Ama muhabbet kuşları!” Bu salgın aldatmaca, insanlık tarihindeki en büyük sahtekarlıktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 49

71. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

72. Selamlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link