r / komplo - CDC'nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnanmasına Neden Olduğumuzdan Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor
  • Semptomatik Vaka Ölüm Oranı: …. Semptomatik bireylerin sayısı kim ölür Enfeksiyondan semptomları yaşayan tüm bireyler arasında hastalığın. Bu parametrenin, rapor edilen vaka başına bildirilen ölüm sayısına eşit olması gerekmez, çünkü birçok vaka ve ölümün hiçbir zaman COVID-19 olduğu teyit edilmez ve insanların enfekte olduğu zaman ile öldüğü zaman arasında bir gecikme vardır. Bu parametre, mevcut bakım standardını yansıtır ve yeni tedavilerin uygulanmasından etkilenebilir. “

New York Times’a göre mevsimsel grip, enfekte olan insanların ortalama% 0.1’ini öldürüyor.

(New York Times) “Ortalama olarak, mevsimsel grip türleri, enfekte olan insanların yaklaşık yüzde 0.1’ini öldürüyor. 1918 gribi, alışılmadık derecede yüksek bir ölüm oranına sahipti, yaklaşık yüzde 2. Çünkü o kadar bulaşıcıydı ki grip on milyonlarca insanı öldürdü. “
https://archive.is/5hm63#selection-671.0-678.0

Şimdi 20 Mayıs 2020’de kendi web sitelerinde yayınlanan bu yeni yayınlanan CDC tahminlerine bir göz atalım.

r / komplo - CDC'nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnanmaya Yol Açtığımızdan Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor

Her sütun belirli senaryolara göre ayrılır – ancak daha yakından bakın.

Bu ölüm oranlarını görüyor musunuz?

New York Times tarafından alıntılanan mevsimsel grip ölüm oranına ürkütücü bir şekilde benzemiyorlar mı?

RT’ye göre, mevsimsel grip her yıl dünya genelinde 650-300.000 kişiyi öldürüyor …

Örneğin, tüberküloz her yıl dünya çapında bir milyondan fazla insanı öldürüyor ve dünya nüfusunun üçte biri ona bulaşabilir – ancak insanların büyük çoğunluğu için bağışıklık sistemleri hastalığı kontrol altında tutacak. Benzer rakamlar sıtmadan ölüyor olabilir. AIDS ile ilgili hastalıklar 2018’de yarım milyondan fazla insanı öldürdü. Bir tahmine göre, mevsimsel grip, yılda 300.000’den 650.000’e kadar her şeyi öldürüyor. Ve bu ölü sayısı, en büyük katillere kıyasla küçüktür: kalp hastalığı, felç, kanser ve demans ”. Daha fazla oku

Aşağıda, bu koronavirüs salgını hakkındaki bakış açınızı genişletmenize yardımcı olacak bir dizi önemli haber makalesi listelenmiştir.

ABD Coronavirüs Ölümlerinin Yüzde 42’si Bakım Evlerinde Meydana Geldi

https://freopp.org/the-covid-19-nursing-home-crisis-by-the-numbers-3a47433c3f70

Stanford Üniversitesi Çalışması Santa Clara’da Doğrulanan Vakaları Şu Anda Bildirilenden 85 KEZ Daha Fazla Sonlandırdı… ”48.000-81.000 enfeksiyon tahminimiz 1 Nisan’daki kümülatif toplamı gösteriyorsa ve ölümleri 22 Nisan’a kadar tahmin ediyoruz (zamandan 3 haftalık bir gecikme) enfeksiyondan ölüme 22), ilçede yaklaşık 100 ölüm tahmin ediyoruz. 48.000-81.000 enfeksiyondan yüz ölüm,% 0,12-0,2 enfeksiyon ölüm oranına karşılık geliyor. ” ..

“Bu yaygınlık tahminleri, Nisan ayı başlarında Santa Clara County’de enfekte olmuş 48.000 ila 81.000 kişi arasında bir aralığı temsil ediyor. Onaylanmış vaka sayısının 50-85 katı. “

Ölüm oranlarını ölçmek ve ölüm sayısını tahmin etmek, toplam enfeksiyon sayısının tahminlerine bağlıdır. Bugüne kadar, seroprevalans anketlerinin yokluğunda, ölüm oranına ilişkin tahminler, enfeksiyon sayısına ulaşmak için bilinmeyen veya asemptomatik vakaları temsil eden tahmini bir faktörle çarpılan doğrulanmış vakaların sayısına dayanıyordu.3–6 Bununla birlikte, bunun büyüklüğü faktör oldukça belirsiz. “
Daha fazla oku

Colorado Halk Sağlığı ve Çevre Departmanından Bir Yetkili Cuma günü, Eyaletin Koronavirüs İle Ölmekle Koronavirüsten Ölmek Arasında Ayrım Yapmaya Başlayacağını Açıkladı…. Gazete Raporları

Sağlık yetkilileri, “Önceki raporlarda, eyalet sağlık bakanlığı COVID-19’dan ölenlerin ölümlerini diğer nedenlerden ölen ancak COVID-19 için pozitif çıkanlardan ayırt etmedi,” dedi ve bunları birlikte COVID-19 olarak bildirdi. ölümler.” Daha fazla oku

CDC Whistle Blower, Coronavirüs Ölüm Oranının Önemli Ölçüde Abartılı Olduğunu İddia Etti .. “‘COVID-19’dan’ ölmek ‘ile’ COVID-19 ile ölmek ‘arasında bir fark var.

https://www.youtube.com/watch?v=ER-5o1mivYg

Senatör Dr. Scott Jensen: “Şu anda Medicare, hastaneye bir COVID-19 kabulünüz varsa 13.000 $ alacağınıza karar veriyor. Bu COVID-19 hastası ventilatöre giderse, üç kat daha fazla 39.000 dolar alırsınız. Tıp dünyasında geçen 35 yıldan sonra kimse bana bazen bu tür şeylerin yaptığımız işi etkilediğini söyleyemez. “, The Spectator

https://thespectator.info/2020/04/09/hospitals-get-paid-more-to-list-patients-as-covid-19-and-three-times-as-much-if-the-patient- ventilatör-video-devam ediyor /

Oxford Üniversitesi Teorik Epidemiyoloji Profesörü, İngiltere Kilitlenme Önlemlerinin Gereksiz Olduğunu Söyledi, Rakip Modeller Ölüm Oranını% 0.1 ile% 0.01 Arasında Gösteriyor, Belfast Telegraph

Belfast Telegraph’a göre Oxford Üniversitesi’nde Teorik Epidemiyoloji profesörü olan Profesör Sunetra Gupta,% 1,4’ten çok daha düşük bir zımni ölüm oranını gösteren rakip modeller üretti. Imperial College London tarafından sağlanan en kötü senaryo modellemesi….Daha fazla oku

Nobel Ödülü Kazanan Biyolog Michael Levitt Kilitlenmelerin Tamamen Yararsız olduğuna inanıyor, Hayat Kurtarmadı, NY Post

Bence kilitlenme hayat kurtarmadı. Sanırım canlara mal olabilir, ” Daha fazla oku

r / komplo - CDC'nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnanmasına Neden Olduğumuzdan Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor
Army’s Seattle Sahra Hastanesi 3 Gün Sonra Tek Hastayı Tedavi Etmeden Kapandı, Military.com

Washington eyaleti valisi Jay Inslee, “Seattle’ın profesyonel futbol stadyumunda Ordu tarafından aceleyle inşa edilen sahra hastanesi bir hasta görmeden kapatılıyor, böylece hizmet kaynakları daha acil ihtiyaç duyulan yerlere kaydırabilir.” Dedi. —->Daha fazla oku

Twitter Sansürcüleri Brezilya Başkanı – Glenn Greenwald, Twitter’ın Bir Ulusal Liderin (RT) Tweetini İlk Defa Kaldırdığına İnanıyor

(RT) – “Eşi görülmemiş bir hareketle Twitter, Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro’nun, ekonominin kapanmasını önlemek için tartışmalı kampanyasının bir parçası olarak koronavirüs kilitlemelerini hedef aldığı iki gönderisini geri çekti.” Daha fazla oku

(19 Mart 2020) İtalyan Doktor Koronavirüs Grip Gibi Hiçbir Şey Değil, Daha Çok ‘Çok Şiddetli Zatürree’ gibi

https://www.youtube.com/watch?v=_J60fQr0GWo

ABD Hükümeti, Koronavirüsle Mücadele Amacıyla Telefon Verilerini Kullanmak İçin Büyük Teknolojiyle İşbirliği Yapıyor, Seattle Times

“ABD hükümeti Facebook, Google ve çok sayıda teknoloji şirketi ve sağlık uzmanıyla, insanların birbirlerini güvende tutup tutmadığını takip etmek de dahil olmak üzere yeni koronavirüsle savaşmak için Amerikalıların telefonlarından toplanan konum verilerini nasıl kullanabilecekleri konusunda aktif görüşmeler yapıyor. salgını durduracak mesafeler. ” Daha fazla oku

Bill Ackman: Ülkeyi Kapatın, Herkesi Bahar Tatiline Gönderin, Borsa Yükselecek

https://archive.is/8R980

(7 Mart) “En İyi Durum Senaryosu 15 Milyon Ölü, 2,4 Milyon Dolarlık GSYİH Hit”, Avustralya Ulusal Üniversitesi

(Newsmax) “1918’den 1920’ye kadar 17 milyonu öldüren ve GSYİH’ya 50 milyon dolara mal olan İspanyol gribini kullanan en yüksek tahmin, çalışma başına 68 milyon ölü ve 9 trilyon dolarlık bir GSYİH hedefi”. Daha fazla oku

(11 Şubat 2020) Asya Vadeli İşlemleri Yükselişte Kaldı; Wall Street, Dünyanın En Büyük Üç Şehrinden Üçünün Yakın Zamanda Kilitlenmeye Başlamasına Bile, Büyüyen Hastalık Salgınını Yeniden Umursamıyor, CNBC

https://archive.is/MuHtM#selection-1551.0-1555.61

Author

44 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 03-11-2020 19:42:16

2. Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 421

3. Merhaba web siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 300

5. Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 397

7. Diyarbakır dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . Selam herkese web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 60

8. Bingöl merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 17-11-2020 00:39:32

9. Mardin dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . Merhaba paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 91

10. Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

11. Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , ali – 139

12. Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 105

13. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız cidden mükemmel, face de paylaştım 28-11-2020 13:49:42

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 64

15. Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

16. Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ali – 494

17. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Mrb siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 08-12-2020 21:07:37

18. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 26

19. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . Slm bu web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 63

20. Bitlis dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, saolun , hatice – 275

21. Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 460

22. Sivas dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , ziya – 307

23. Selamlar web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 302

25. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 11-01-2021 20:01:58

26. Uşak dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 167

27. Elazığ dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . merhaba arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, saolun , memo – 117

28. Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , – 470

29. Bu konu : ” CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , banu – 71

30. selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

31. Şanlıurfa dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . Selam bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 377

32. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

33. Tekirdağ dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . Merhaba sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 316

34. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 338

35. Batman merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 08-02-2021 20:22:57

36. Ağrı merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-02-2021 17:34:39

37. Diyarbakır dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 116

38. Elazığ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 16-02-2021 07:41:19

39. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 21:34:11

40. Bolu dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . Selam web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 334

41. Malatya merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-03-2021 13:07:38

42. Isparta dan kimler var. CDC’nin 20 Mayıs Virüs Planlama Modelleri Medyanın İnandığından Çok Daha Düşük Ölüm Oranı Tahminleri Veriyor . Selamlar siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 346

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link