1 Kasım’a kadar koronavirüs aşısı teslimi için baskı yapan eyaletlere acil ‘istek gönderildi

https://www.centredaily.com/news/coronavirus/article245406245.html

Teslimat firmaları, Trump yönetim yetkililerinden, merkezdeki dondurucu çiftlikleri hazırlamak ve en geç 1 Kasım’a kadar kamyonlara aşı yüklemeye hazırlanmak için rehberlik aldı.

CDC, kiracıları tahliyeden koruyabilir

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-09-01/white-house-says-cdc-will-halt-evictions-using-quarantine-rules?cmpId=google

Ocak ayına kadar 300 milyon aşı uygulamak için operasyon hızı

https://www.defense.gov/Explore/News/Article/Article/2188680/army-general-to-co-lead-operation-warp-speed-for-covid-19-vaccine/

Hepsi çok yakında 2.0 kilitlemesine işaret ediyor

SS: faktörlerin birleşimi, insanları seçimlerden önceki günlerde toplu aşılama için evlerinde tutmak için ülke çapında kitlesel bir itkiye işaret ediyor

… prepdoxx tarafından gönderildi
[comments]

Author

69 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 01:10:49

2. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

3. Bartın merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, sağolun 17-09-2020 09:29:04

4. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, saolun

5. Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

6. Merhaba web siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım

7. Ordu merkezden ben doruk. Mrb siten cidden güzel, teraziye tıkladım 08-10-2020 23:13:57

8. Kocaeli merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 22-10-2020 16:58:05

9. Karabük merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 24-10-2020 08:34:00

10. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-11-2020 02:42:44

11. Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

12. Giresun merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten valla çok iyi, sağolun 10-11-2020 13:49:58

13. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 436

14. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 255

15. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . Mrb sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 206

16. Ordu dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 460

17. Selamın aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, teşekkürler

18. Balıkesir merkezden ben emin. Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-11-2020 00:59:38

19. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 8

20. Artvin merkezden ben . Merhabalar web siten vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-12-2020 01:19:24

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Slm paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 499

22. Balıkesir dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . Selam web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 376

23. Hakkari dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 9

24. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, şukuladım

25. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 159

26. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, şukuladım

27. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 80

28. Bartın merkezden ben ziya. Mrb sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:45:56

29. Karabük merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-12-2020 05:02:45

30. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten iyi, teraziye tıkladım , doruk – 196

31. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inanki iyi, tebrikler 01-01-2021 11:00:32

32. Trabzon merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 02-01-2021 01:45:55

33. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, tebrikler , mehmet – 131

34. Adıyaman dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . Merhabalar paylaşımınız cidden çok iyi, tebrikler , ahmet – 16

35. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

36. Edirne dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . Slm siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , gaye – 129

37. Artvin dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 308

38. Bitlis merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız vallaha çok güzel, saolun 19-01-2021 18:51:03

39. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım

40. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım 28-01-2021 12:13:25

41. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 73

42. Hatay dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran edici, tebrikler , Emine – 116

43. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 87

44. selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

45. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 332

46. Ankara dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . Merhabalar web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , hatice – 311

47. Muğla dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . selam arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 50

48. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 249

49. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 286

50. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım , – 460

51. Bayburt dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . Slm web siten gerçekten iyi, sağolun , emin – 251

52. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 05-03-2021 08:32:53

53. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 466

54. İstanbul merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 09-03-2021 19:09:05

55. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 24

56. Giresun merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 15:37:15

57. Yozgat merkezden ben ziya. Merhabalar siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 27-03-2021 10:10:17

58. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, tebrikler , Hasan – 447

59. Ağrı merkezden ben ali. Merhabalar sayfan inanılmaz iyi, sağolun 14-04-2021 19:58:19

60. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 321

61. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 204

62. Erzurum merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-04-2021 21:51:22

63. Bu konu : ” CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? ” çok güzel. Slm sayfan harbiden iyi, tebrikler , emin – 488

64. Hatay dan kimler var. CDC’nin artık tahliyeler üzerinde yetkisi var, 1 Kasım’da söz verilen aşı, milyon adam ordusu uygulamaya hazır …. 2.0’a kilitlenme diyebilir misiniz? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 366

65. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

66. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link