DSÖ yapmak güvenir misin QAnaon? Facebook? Tucker Carlson’ı mı? Bilgilerinizi tam olarak nereden alıyorsunuz?

Tedbirli olmak istemeni anlıyorum ama sanırım kontrolden çıktı. Aşıyı yaptırmadan önce “kendi araştırmalarını yapmak istediklerini” söyleyen birçok arkadaşım oldu. Hangi araştırmayı yapmayı planlıyorsunuz? Facebook makalelerini okudun mu? Kendi laboratuvarınızı açıp randomize deneyler mi yapacaksınız? Hangi araştırma sizi herhangi bir şeye ikna eder?

Bazen, başkalarının doğruyu söylediğine güvenmeniz gerekir. Bazen haklı çıkacaksın, bazen haksız olacaksın. Her şey bir komplo değildir.

Tucker Carlson, CDC’den daha güvenilir değil. Amcanızın antivaks Facebook gönderileri, bilimsel denemelerden daha güvenilir değil. Hepsi göreceli.

24 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CDC’ye güvenmiyorsanız… ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 57

2. Bu konu : ” CDC’ye güvenmiyorsanız… ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, şukuladım , memo – 284

3. Kırşehir dan kimler var. CDC’ye güvenmiyorsanız… . Mrb bu web sitesi ciddiyim çok iyi, saolun , emin – 412

4. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. CDC’ye güvenmiyorsanız… . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 175

5. Bu konu : ” CDC’ye güvenmiyorsanız… ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 217

6. Bu konu : ” CDC’ye güvenmiyorsanız… ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 213

7. Çanakkale dan kimler var. CDC’ye güvenmiyorsanız… . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler , emin – 3

8. Slm siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Bursa dan kimler var. CDC’ye güvenmiyorsanız… . Selam herkese sayfa ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 327

10. Samsun dan kimler var. CDC’ye güvenmiyorsanız… . Slm paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım , banu – 343

11. Bu konu : ” CDC’ye güvenmiyorsanız… ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 9

12. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. CDC’ye güvenmiyorsanız… . Mrb web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 341

13. Bu konu : ” CDC’ye güvenmiyorsanız… ” çok güzel. Selam sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 220

14. Selam paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Ağrı merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi cidden güzel, face de paylaştım 22-07-2021 09:10:34

16. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 07:46:53

17. Bu konu : ” CDC’ye güvenmiyorsanız… ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 344

18. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

19. Van merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, sağolun 20-08-2021 00:17:01

20. Bu konu : ” CDC’ye güvenmiyorsanız… ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 461

21. Kayseri merkezden ben emin. selamun aleyküm siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:45:13

22. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

23. Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment