Neler olduğu konusunda zaten bilgili olan insanlar arasında duyduğum son derece yaygın bir başa çıkma, normların sadece beyinlerinin yıkanması / cahil olması / yasal bilgilerden yoksun olması ve dünyayı uyandırmanın anahtarının sadece “sözcüğü yaymak” olduğudur. Ben de buna inanırdım, ama şimdi bunun mutlak bir başa çıkma olduğunu anladım.

Normların bu kadar aptal olmasının gerçek nedeni, bilgiden yoksun olmaları değil, daha çok, çünkü zihinsel araçlardan yoksunlar bilgiyi gerçekten anlamak için. Gerçekleri bağlama oturtamazlar. Verilere çapraz referans veremezler. Ellerinde bulunan bilgileri rasyonel sonuçlara varmak için kullanamazlar. Bu yüzden her şey için “uzmanlara” güveniyorlar ve kendilerine anlatılan şeylerdeki bariz paradoksların hiçbirini sorgulamıyorlar. Zihinleri kelimenin tam anlamıyla mantıksal akıl yürütme yeteneğine sahip değil.

Bu, normları yeniden dökmeye yönelik tüm çabanın boşuna bir çaba olduğu anlamına gelir, çünkü onlara doğru bilgiyi ve bilgiye erişim sağlamak aslında hiçbir şeyi değiştirmez. Bu, 65 IQ’ya sahip birine bir IQ testi yapmak gibi olurdu, burada geçmesi gereken minimum IQ 100’dür. Elbette, kalıplar tüm dünyanın görmesi için oradaydı, ama önemli olmaz çünkü akılları kazandı hiçbirini göremiyorum. Temelde sadece aptallar.

Bunu anladığınızda, neden hepimizin boku yediğimizi de anlayacaksınız. Seçkinler haklı. Kitleler, yalnızca kendilerine hizmet etmek için var olan dev bir aşağı koyun sürüsüdür. Mahvolduk. Yeni 1984 / idiokrasi melezine hoş geldiniz.

Author

10 Comments

1. Kars dan kimler var. Cehalet ve yanlış bilgi, normların uyanmamasının nedeni DEĞİLDİR . Slm sayfanız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , – 266

2. Selamın aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

3. Diyarbakır dan kimler var. Cehalet ve yanlış bilgi, normların uyanmamasının nedeni DEĞİLDİR . Merhaba paylaşımın vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 134

4. Selam web siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Cehalet ve yanlış bilgi, normların uyanmamasının nedeni DEĞİLDİR ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler , gaye – 447

6. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler 09-03-2021 06:47:12

7. Artvin merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-03-2021 01:02:13

8. Giresun dan kimler var. Cehalet ve yanlış bilgi, normların uyanmamasının nedeni DEĞİLDİR . selamun aleyküm web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 320

9. Çorum merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, saolun 08-04-2021 01:13:45

10. Iğdır merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-04-2021 15:57:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link