Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı …

Eminim birçoğunuz Kyle Rittenhouse olaylarının cep telefonu görüntülerinin birden çok videosunu izlemişsinizdir.

İlk kişi vurulduğunda, ateşlenen başka silahların olduğunu açıkça duyabilirsiniz (sadece Kyle’ın tüfeğinden gelmiyor). Kyle ve peşinden koşan adam, galeriye park etmiş iki arabanın arasına giriyor ve bu da kavgaları sırasında tam olarak ne olduğunu söylemeyi inanılmaz derecede zorlaştırıyor.

Siz çocuklar başka tetikçiler (ajan provokatörler) olmasının mümkün olduğunu ve Rosenbaum’u öldüren ölümcül atışı yapan kişinin Kyle olmayabileceğini düşünüyor musunuz? Cep telefonu görüntüsünde uygun olmayan başka bir tetikçinin, şiddeti tırmandırmak ve Rittenhouse’u suçlamak için Rosenbaum’u yerinden çıkarmış olabileceğini düşünüyor musunuz?

Bunun hakkında ne düşüneceğimi bilmiyorum .. potansiyel bir yanlış bayrak gibi mi görünüyor? Silah kontrol mevzuatına başka bir girişim mi?

“Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı …” üzerine 17 yorum

1. Bayburt merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 22:32:24

2. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Mrb web siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 15:06:23

3. Şırnak merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 09-09-2020 22:29:36

4. Antalya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, saolun 20-09-2020 19:22:11

5. Trabzon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:20:45

6. Mardin merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım 05-10-2020 09:13:24

7. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 353

8. Sivas dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Merhaba bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , ziya – 41

Yorum yapın