Eminim birçoğunuz Kyle Rittenhouse olaylarının cep telefonu görüntülerinin birden çok videosunu izlemişsinizdir.

İlk kişi vurulduğunda, ateşlenen başka silahların olduğunu açıkça duyabilirsiniz (sadece Kyle’ın tüfeğinden gelmiyor). Kyle ve peşinden koşan adam, galeriye park etmiş iki arabanın arasına giriyor ve bu da kavgaları sırasında tam olarak ne olduğunu söylemeyi inanılmaz derecede zorlaştırıyor.

Siz çocuklar başka tetikçiler (ajan provokatörler) olmasının mümkün olduğunu ve Rosenbaum’u öldüren ölümcül atışı yapan kişinin Kyle olmayabileceğini düşünüyor musunuz? Cep telefonu görüntüsünde uygun olmayan başka bir tetikçinin, şiddeti tırmandırmak ve Rittenhouse’u suçlamak için Rosenbaum’u yerinden çıkarmış olabileceğini düşünüyor musunuz?

Bunun hakkında ne düşüneceğimi bilmiyorum .. potansiyel bir yanlış bayrak gibi mi görünüyor? Silah kontrol mevzuatına başka bir girişim mi?

Author

61 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa inanılmaz çok iyi, şukuladım 29-08-2020 22:18:22

2. Bayburt merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 22:32:24

3. Bolu merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi vallaha güzel, tebrikler 30-08-2020 00:37:32

4. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

5. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

6. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

7. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Mrb web siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 15:06:23

8. Şırnak merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 09-09-2020 22:29:36

9. Antalya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, saolun 20-09-2020 19:22:11

10. Uşak merkezden ben ahmet. Mrb web siten vallaha iyi, face de paylaştım 02-10-2020 09:49:40

11. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:20:45

12. Mardin merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım 05-10-2020 09:13:24

13. Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 353

15. Sivas dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Merhaba bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , ziya – 41

16. Bitlis merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi valla hoşuma gitti, saolun 24-10-2020 14:50:38

17. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım 27-10-2020 16:22:05

18. Yozgat dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 445

19. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 369

20. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 198

21. Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım

22. Merhaba herkese siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

23. Erzurum dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 105

24. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha güzel, facebookta paylaştım , doruk – 24

25. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 324

27. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 351

28. Hatay dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Slm web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 407

29. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 319

30. Selam herkese web siten cidden mükemmel, şukuladım

31. Denizli merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 00:07:28

32. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 235

33. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 235

34. Tekirdağ merkezden ben emin. Slm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-12-2020 14:50:18

35. Adıyaman dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, saolun , ziya – 74

36. Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

37. Ordu dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Merhaba herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 386

38. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hayran edici, şukuladım , gaye – 478

39. selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Selamlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Nevşehir dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 58

42. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler

43. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2021 03:06:20

44. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

45. Tunceli dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler , memo – 173

46. Sivas dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Mrb siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 321

47. Ankara merkezden ben emin. Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-03-2021 09:59:09

48. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 140

49. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Mrb web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 157

50. Kocaeli dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun , memo – 408

51. Kars dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Slm web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım , doruk – 84

52. Niğde dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, tebrikler , ali – 415

53. Ağrı dan kimler var. Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … . Selamlar siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 478

54. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 108

55. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 13

56. Bu konu : ” Çekimlerle ilgili Kenosha’da yaşananlar hakkında ilginç bir düşüncem vardı … ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 254

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link