Dijital para birimine geçme fikri, birçok nedenden dolayı oldukça zararlı görünüyor. Diğerlerinin yanı sıra, TPTB’nin herkesin her hareketini izlemesine izin verecek.

Bunu akılda tutarak, fiziksel para biriminde tutmanın ve işlem yapmanın tamamen mümkün olduğunu düşünüyorum. Para birimi, üzerinde anlaşılan herhangi bir değer deposu olabilir. Çiviler, sömürge günlerinde birçok işlem için para birimiydi. Sigaralar hala hapiste.

Benim önerim, ABD madeni parasının değerini bir sepet kripto para birimine sabitlemek.

Yani, 5 veya daha fazla kripto para biriminin değerini veya ağırlıklı değerini alın ve dolaşımdaki çeyreklerin sayısına bölün. Hatta sepeti parçalara ayırabilir ve bir dönüştürme faktörü kullanabilirsiniz, böylece Yeni Kripto bazlı “çeyrek” in başlangıç ​​değeri dolar nominal değerine yakın olur.

Bitcoin gibi tek bir kripto yerine sepet kullanmayı tercih ederim, çünkü tek bir kripto paranın halihazırda tehlikeye atılamayacağından veya elitler tarafından istiflenemeyeceğinden emin değilim.

Her durumda, madeni paralarınızı bozdurmayın. Madeni para kullanmayı tercih ediyorum çünkü dolaşımdan kağıt kadar kolay düşmüyorlar. Ayrıca, kağıt sıfıra yakın iç değere sahiptir. Metal az da olsa yapar.

Author

17 Comments

1. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 31-01-2021 10:34:40

2. Bilecik merkezden ben ali. Merhabalar sayfan valla çok güzel, tebrikler 01-02-2021 05:42:09

3. Antalya dan kimler var. Cep değişikliğinizi kaydedin. Büyük Sıfırlamayı bozacak bir fikir. . Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 272

4. Hakkari merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-02-2021 12:01:42

5. Bu konu : ” Cep değişikliğinizi kaydedin. Büyük Sıfırlamayı bozacak bir fikir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 426

6. Eskişehir dan kimler var. Cep değişikliğinizi kaydedin. Büyük Sıfırlamayı bozacak bir fikir. . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, face de paylaştım , Aylin – 164

7. Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

8. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. Kütahya merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun 14-02-2021 09:23:28

10. Ağrı dan kimler var. Cep değişikliğinizi kaydedin. Büyük Sıfırlamayı bozacak bir fikir. . Slm paylaşımınız cidden güzel, tebrikler , gaye – 377

11. Slm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

12. Tunceli dan kimler var. Cep değişikliğinizi kaydedin. Büyük Sıfırlamayı bozacak bir fikir. . merhaba arkadaşlar web siten cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 239

13. Çorum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım 17-03-2021 10:54:58

14. Bu konu : ” Cep değişikliğinizi kaydedin. Büyük Sıfırlamayı bozacak bir fikir. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 3

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Cep değişikliğinizi kaydedin. Büyük Sıfırlamayı bozacak bir fikir. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 115

16. Mardin dan kimler var. Cep değişikliğinizi kaydedin. Büyük Sıfırlamayı bozacak bir fikir. . Selam herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link