Kategoriler
Genel

Cephe doktorları olarak adlandırılan bir kuruluşun havadan nasıl göründüğü çılgınca, web siteleri 12 gün önce kaydedildi ve Fox haber katılımcıları ve iblisin hastalığa neden olduğunu iddia eden bir doktordan oluşuyor. Bu saf propaganda ve insanların neden buna düştüğünü bilmiyorum.

Onay yanlılığı.

Buradaki birçok insan yerleşik her görüşe ya da gerçeğe aykırıdır ve gerçeklerini kanıtlayan her şeyi kabul eder.

Ne kadar gölgeli olursa olsun.

Benim teorim şu ki, bu insanlar bilimi anlamıyorlar ve bu yüzden aptalca boklara düşüyorlar. İnsanlar fauci’ye güvendiklerinde, fauci ile ilgilenmezler. Fauci binlerce uzmanın fikir birliğini temsil ediyor, bu yüzden insanlar ona güveniyor.

Bu Frontline doktorları gibi şeyler ortaya çıktığında, inançlarını temsil eden bir şey alırlar ve fauci hakkındaki fikir birliğini anlamadıklarından, gerçekte binlerce görüşten oluştuğunda, tek bir görüşe karşı bir görüşe sahip olduklarını düşünürler. ve bu gerçek olma ihtimali çok daha yüksek.

Bu alt temelde r / theththentent oldu çünkü bu şeylerin nasıl çalıştığını bilmiyorlar.

“Cephe doktorları olarak adlandırılan bir kuruluşun havadan nasıl göründüğü çılgınca, web siteleri 12 gün önce kaydedildi ve Fox haber katılımcıları ve iblisin hastalığa neden olduğunu iddia eden bir doktordan oluşuyor. Bu saf propaganda ve insanların neden buna düştüğünü bilmiyorum.” için 7 yanıt

Afyon merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-07-2020 05:08:48

Malatya merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 31-07-2020 15:07:50

Konya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 08-08-2020 05:41:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir