CERN, Vahiy 9 Kehanetinin ‘Dipsiz Çukurunu’ Açmak için Büyük Hadron Çarpıştırıcısını Kullanıyor

r / komplo - CERN dipsiz çukuru açmaya çalışıyor.

CERN, İsviçre’de bulunmaktadır ve dünyanın en büyük parçacık hızlandırıcısı olan Büyük Hadron Çarpıştırıcısı’na (LHC) ev sahipliği yapmaktadır.

LHC, parçacıkları ışık hızından daha hızlı hızlandırabilen 27 kilometrelik bir süper iletken mıknatıs halkasından oluşur!

Parçacık fiziğinin nasıl çalıştığını, Higgs Bozonu ‘Tanrı parçacığının’ ne olduğunu ve Dünya’nın manyetik alanının 100.000 katı olan bir manyetik alan yaratan bir anti-madde mekanizmasıyla uğraştığımızı anladığınızda – CERN’in nasıl olduğunu görebiliriz. büyük bir endişe!

Vahiy 9: 1 – 11 KJV Kutsal İncil

1 Ve beşinci melek çaldı ve gökten yere düşen bir yıldız gördüm. Ve ona dipsiz çukurun anahtarı verildi.

2 Ve dipsiz çukuru açtı. ve büyük bir fırının dumanı gibi çukurdan bir duman yükseldi; Çukurun dumanı yüzünden güneş ve hava karardı.

CERN, Rab Tanrı gökten yeryüzüne bir yıldız gönderene kadar deneylerine devam edecek ve ona dipsiz çukuru açması için anahtar verilecek. Yıldızlar İncil’de prenslerdir ve ona dipsiz çukurun açılmasını sağlayan CERN’i tam potansiyeliyle kullanması için anahtar verilecektir!

TABANIZSIZ ÇUKURUN İÇİNDE NELER VAR?

Vahiyler:

3 Ve yeryüzünde çekirge dumanı çıktı. Yerdeki akreplerin gücü olduğu için onlara güç verildi.

4 Onlara yeryüzündeki otlara, ne yeşil şeye, ne ağaca zarar vermemeleri emredildi. ama sadece alınlarında Tanrı’nın mührü olmayan adamlar.

5 Onlara, onları öldürmemeleri, beş ay işkence görmeleri verildi. Bir adama vurduğunda, onların azabı bir akrebin azabı gibiydi.

6 O günlerde insanlar ölümü arayacaklar ve bulamayacaklar. ve ölmeyi arzulayacak ve ölüm onlardan kaçacak.

Vahiy 9’dan, dipsiz çukurun bu çekirgelerinin, Mısır’ın eski belalarındaki çekirgeler gibi yeşil bitki örtüsünü tüketmediğini öğreniyoruz. Çünkü dipsiz çukurun çekirgeleri sıradan çekirgeler değil!

Dipsiz çukurun çekirgeleri aşağıdaki ayetlerde anlatılmaktadır ve en çok alınlarında Tanrı’nın mührü bulunmayan insanları sokan akrepler gibi kuyrukları olan zenomorf çekirge yaratıklarına benzemektedir!

Vahiyler

7 Çekirgelerin şekilleri savaşa hazırlanan atlara benziyordu. Başlarında altın gibi kronlar vardı ve yüzleri insan yüzleriydi.

8 Kadınların saçları, dişleri aslanların dişleri gibiydi.

9 Demirden zırh gibi göğüs zırhları vardı. ve kanatlarının sesi, savaşa koşan birçok atın savaş arabalarının sesi gibiydi.

10 Akreplere benzeyen kuyrukları vardı ve kuyruklarında iğneler vardı. Güçleri beş ay boyunca insanlara zarar vermekti.

11 Ve üzerlerinde, dipsiz çukurun meleği olan, İbranice adı Abaddon olan, Yunanca dilinde Apollyon adı olan bir kralları vardı. “

CERN’in çok ilginç bir özelliği, İncil’deki Vahiy 9:11’den Apollyon ile olan ilişkisidir.

CERN’in büyük bir kısmı Saint Genis Pouilly topraklarında bulunmaktadır. Roma döneminde Apolliacum deniyordu. Kasaba ve bir tapınak Apollyon’a adanmıştı! Vahiy 9:11, Apollyon’un dipsiz çukurun kralı olduğunu söylüyor!

Açık olmak gerekirse, Apollyon Şeytandır!

Dipsiz çukurun içinde, Apollyon (Şeytan) bir çekirge ordusunun kralıdır!

Dipsiz çukurun açılması, Apollyon’un çekirge ordusunun feci bir şekilde ortaya çıkmasıyla sonuçlanacak ve bu doğum, toplumumuzda çeşitli medya biçimlerinde zaten telgraf çekildi!

Author

16 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CERN dipsiz kuyuyu açmaya çalışıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 76

2. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

3. Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. Van merkezden ben banu. Selam web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-03-2021 19:13:04

5. Kocaeli dan kimler var. CERN dipsiz kuyuyu açmaya çalışıyor. . Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, sağolun , Emine – 455

6. Karaman dan kimler var. CERN dipsiz kuyuyu açmaya çalışıyor. . selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 411

7. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

8. Çanakkale dan kimler var. CERN dipsiz kuyuyu açmaya çalışıyor. . selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, saolun , banu – 151

9. Selam web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım

10. Şırnak merkezden ben doruk. Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-03-2021 01:16:36

11. Antalya dan kimler var. CERN dipsiz kuyuyu açmaya çalışıyor. . Merhaba herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 167

12. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link