CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor

CERN, 2012’de Higgs Bozonu’nu bulduklarından beri cehennemin kapılarını yavaşça açıyor. Daha yüksek enerji seviyelerinde parçacık ışınlarıyla her çarpıştıklarında, giderek daha fazla açılıyor. İşte bu yüzden 2015’ten beri her şeyin ters çevrildiği, kötülüğün iyi olduğu ve insanların% 95’inin bu rüya devletinde son zamanlarda tüm karanlık propagandayı yiyor gibi göründüğü karanlık nihilist zaman çizelgesinde bulunmamızın nedeni budur.

This Post Has 29 Comments

1. mehmet

Gümüşhane dan kimler var. CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor . selam arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 350

2. elif yılmaz

Bu konu : ” CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 368

3. Aylin

Zonguldak dan kimler var. CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor . Mrb sayfanız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 82

4. emin

Bursa merkezden ben emin. Selam siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-01-2021 14:32:19

5. Emine

Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler

6. Emine

Bu konu : ” CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, sağolun , Emine – 133

7. emin

Slm web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

8. Gürbüz

Selamlar paylaşımınız inanılmaz iyi, teşekkürler

9. elif yılmaz

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 19-01-2021 09:32:22

10. ahmet

Bu konu : ” CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 493

11. banu

Merhaba web siten harbiden iyi, facebookta paylaştım

12. hatice

Niğde dan kimler var. CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor . Selamlar web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 397

13. Gürbüz

Bu konu : ” CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 81

14. mehmet

Bu konu : ” CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 234

15. mehmet

Bu konu : ” CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden hayran edici, saolun , mehmet – 214

16. ziya

Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. ali

Bu konu : ” CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz çok iyi, sağolun , ali – 288

18. doruk

Hatay merkezden ben doruk. Selam sayfa yeminle hoşuma gitti, sağolun 22-02-2021 02:10:16

19. Anonim

Samsun dan kimler var. CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor . selam arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 13

20. Aylin

Şırnak merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 27-02-2021 07:33:32

21. emin

Mardin dan kimler var. CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor . Merhabalar web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , emin – 287

22. emin

Çorum merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım 28-02-2021 03:00:26

23. ali

Samsun dan kimler var. CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 101

24. Anonim

Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

25. Anonim

Bu konu : ” CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 132

26. emin

Malatya dan kimler var. CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor . Slm web siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım , emin – 476

27. ali

Kastamonu merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, saolun 21-03-2021 03:46:28

28. Aylin

Malatya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, face de paylaştım 06-04-2021 13:36:31

29. memo

Erzurum dan kimler var. CERN dünyaya karanlık şeytani enerji yayıyor . Selamlar web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun , memo – 416

Bir cevap yazın