Kategoriler
Genel

CERN’in gerçek amacı bir simülasyon / içerik oluşturucunun işaretlerini aramaktır, biz yakınız. Bilmemize izin verilmiyor mu?

Uzayda ortaya çıkan yüksek enerjili parçacıklar fiziğin dış sınırlarını zorladıkları için bilim adamları için ilginçtir.

Işık ışınlarını inceleyerek evrenin gerçekten sonsuz bir menzile sahip olup olmadığını veya sınırlı bir hesaplama gücü ile sınırlı olup olmadığını görebiliriz.

Bu ışınlar uzay zamanının kısıtlamalarını bilim adamlarının gördüklerinden daha iyi araştırmaktadır.

Bu parçacıklar sihirbaz gibi davranıyor.

Bir sonraki noktada kaybolan ve görünen. Bu sıçrama gerçekten kaybolan bir eylem mi yoksa başkalarının önerdiği gibi alternatif bir evrene mi gidiyor?

Yoksa evrenin kodunu en küçük seviyelerde mi görüyoruz? Bu parçacıklar her şeyi oluştururken her şeyden farklı hareket ediyorsa, değiştirilmiş bir senaryo görüyor muyuz?

Gerçekten CERN’in bulmaya çalıştığına inanıyorum. Yaratılış. Senaryo. Her şey.

Ve bilmemize izin verilmediğini sanmıyorum. Bu yüzden dünya kafasını çevirdi mi?

“CERN’in gerçek amacı bir simülasyon / içerik oluşturucunun işaretlerini aramaktır, biz yakınız. Bilmemize izin verilmiyor mu?” için 30 yanıt

Balıkesir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım 15-07-2020 16:47:23

Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 15:44:16

Mardin merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-07-2020 04:23:34

Kırıkkale merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, tebrikler 22-07-2020 06:13:21

Hatay merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-08-2020 11:31:06

Osmaniye merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-08-2020 08:36:33

Muş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-08-2020 13:29:29

Şırnak merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 31-08-2020 05:21:36

Kırklareli merkezden ben banu. Selam siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-09-2020 14:00:22

Elazığ merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 10-09-2020 04:17:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir