tarafından Graham Dockery

20 Ocak 2021

itibaren RT İnternet sitesi

Joe Biden özüne kadar bataklık bir yaratık, ancak ana akım uzmanlara göre Washington’a gelişi ‘İsa’nın ikinci gelişine’ benziyor …

Dalkavukluk acıklı ama Joe gerçekten yönetmeye başladığında yakında tehlikeli olacak.
Alkışlanan bir kariyer politikacısının Beyaz Saray’a dönüşü, ana akım medyanın sevinçle ciyaklamasına neden oldu.

Liberal önyargıları, son dört yıldır tam olarak bir sır değildi (“ateşli ama çoğunlukla barışçıl” Kara Hayat Önemlidir protestolarına karşı Capitol Hill’deki “aşırılıkçı ayaklanma” en son örnektir), ancak Biden’ın göreve başlamasıyla ilgili duyguları artacaktır bir Kuzey Kore haber spikerini bile utandırıyor.

r / komplo - Cesur gazetecilerimiz cumhurbaşkanı Biden için PR ajanlarına dönüşürken, Dört Yıllık 'Kusmuğa Neden Olan Medyaya' hazır olun

“Lincoln Anıtı’ndan yansıyan havuz boyunca fırlayan ışıklar, neredeyse Joe Biden’ın Amerika’yı kucaklayan kollarının uzantıları gibi,” CNN siyasi direktörü David Chalian Salı günü, gelen cumhurbaşkanının da katıldığı göreve başlama öncesi Covid-19 anma törenini anlattı.

MSNBC yorumcu Eddie Glaude Biden ile karşılaştırarak bir adım daha ileri gitti Tanrı kendisi

Mezmur 147: 3’ten alıntı yapan Glaude, Biden’ın,

“kalbi kırık olanları iyileştirir ve yaralarını sarar.”

r / komplo - Cesur gazetecilerimiz cumhurbaşkanı Biden için PR ajanlarına dönüşürken, Dört Yıllık 'Kusmuğa Neden Olan Medyaya' hazır olun

“İyileşme başlasın” CNN’ler Shimon Procupecz tweet attı, Biden Washington’a gitmek için Delaware’den ayrılırken “buna ihtiyacımız var.”

New York Times editör Lauren Wolfe tarif edilen duygu “titreme” Yaşlı Joe öğleden sonra Joint Base Andrews’e indiğinde.

Joe’ya olan bağlılıklarını açıkça ifade etmeyen muhabirler, sert gazeteciliğin hesabını vermek için yeni yönetimi tutmakla meşguldü:

Kamala Harris’in seçimini araştırarak ayakkabıJoe Biden’ın aşkı dondurma (bize hangisini söyle lezzet Joe var!) ve yeni yönetimin göreve başlaması parti çalma listesi

Anlıyoruz. Çok utanç verici. Ama anlıyoruz …

Dört yıl boyunca uluyarak geçirdin koz, ona güneşin altındaki her ismi sesleniyor ve bir skandaldan diğerine sıçrıyor.

Rusya.
Suçlama.
Kedi kapma ve seyahat yasakları …

Her gün Trump’ın ayaklarını ateşe tutmak için çok çalıştınız ve bir tatili hak ediyorsunuz.

Biden’ın ponpon kızları açılış gününde zafer turları için affedilebilir. Ama sorumlu Biden olacak dört yıldır

Medya, Trump gibi onu kovalamaktan rahatsız olmazsa, onun yönetimi istediği gündemi empoze etmek için sınırsız yetkiye sahip olacak ve bu sırada basın kendi gündemine dönecektir. Obama dönemi cooing ve mooing.

Kaç Amerikalı düşünüyor Barack Obamagörev süresi “skandalsız” yedi yabancı savaşa rağmen ihbarcıların ezilmesi, silah kaçakçılığı ve siyasi casusluk?

Medya isteyerek olduğu için önemli bir kısmı hala devam ediyor direksiyonda uyuyor sekiz yıldır.

Ve bu iyimser yaklaşım. Sonsuz derecede daha tehlikeli – ve eşit derecede gerçekçi – bir tahmin, medyanın ulusal güvenlik devleti için bir PR dükkanı olacağıdır.

Hiç kuşkunuz olmasın, iç baskı geliyor.

Capitol Hill isyanı tüm değerine rağmen sağıldı. Esasen saçma bir sağ kanat giydirme oyununda yer alanlar etiketlendi. “yerli teröristler” Biden tarafından, ana akım medya bu tanımlamayı bir bütün olarak Trump’ın destekçilerine genişletiyor.

Trump’ın 75 milyon seçmeni medyada şöyle tanımlandı: “beyaz üstünlükçüler” ve “kült üyeleri” kimin olması gerekiyor “programlanmamış” ve yerleştirildi yeniden eğitim kampları, “ iken MAGA hareketi kendisi olması gereken bir kanser olarak resmedildi “temizlendi” kamusal yaşamdan.

Biden, Demokrat Parti, Bush dönemindeki hortlaklar hala Trump karşıtı TV ağlarında konuk yuvalarını dolduruyor ve şimdi liberal gazeteciler, yerli bir YURTSEVERLİK Yasası ihtiyacı konusunda hemfikir (yine de şaşırtıcı bir şekilde, ”Takım‘buna itiraz etti).

Muhabir Glenn Greeenwald otoriterlik çağrılarını son zamanlarda katalogladı Blog yazısıdahil olmak üzere bazı önemli örneklerle Daily Beast (zaten esasen CIA basın bültenleri için bir çamaşırhane) talepkar yeni bir yerel casusluk teşkilatı “beyaz terör” ve eski bir istihbarat yetkilisi, Trump destekçilerinin verilen “El Kaide” tedavi.

Basının yardımıyla, baskı ırkçılık, aşırılık ve beyaz üstünlüğü güçlerine karşı doğru bir haçlı seferi olarak satılacak.

Bununla birlikte, kıyaslama ile “aşırılık” kurmak “kabadayı Trump destekçileri” Devlet ve onun Silikon Vadisi’ndeki müttefikleri sağdan gelen muhalefeti suç sayacak ve iktidarlarına yönelik bir sonraki Trump tarzı meydan okumayı önleyecektir.

Aslında bir sonrakini aramıyorlar Timothy McVeigh.

Sadece Amerikalıların bayrak taşıyan, silah sahibi, Trump’a oy veren komşularını potansiyel McVeigh’ler olarak görmelerini ve onlara uygun şekilde davranmalarını istiyorlar.

Ve gözetim ağı Orta Amerika’ya düştüğünde, halkın dinlemesini, televizyonu açmasını ve en son güncellemeleri duymayı tercih ederler. ne kadar harika Kamala Harrismoda anlayışı.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Cesur gazetecilerimiz başkan Biden için PR ajanlarına dönüşürken, Dört Yıllık ‘Kusmuğa Neden Olan Medyaya’ hazır olun ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 161

2. Konya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, face de paylaştım 16-04-2021 14:00:08

3. Bitlis dan kimler var. Cesur gazetecilerimiz başkan Biden için PR ajanlarına dönüşürken, Dört Yıllık ‘Kusmuğa Neden Olan Medyaya’ hazır olun . selamun aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 444

4. merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Mrb web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

6. Tekirdağ dan kimler var. Cesur gazetecilerimiz başkan Biden için PR ajanlarına dönüşürken, Dört Yıllık ‘Kusmuğa Neden Olan Medyaya’ hazır olun . Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 142

7. Gümüşhane merkezden ben emin. Selam siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-05-2021 06:07:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link