Bu yüzden bu kitabı okuyorum, cesur yeni dünya. İnsanların köle olarak yapıldığı/kullanıldığı bu çılgın yeni dünya hakkında. (Yalnızca yarı yolda) Ve içinde doğal insan doğumunu durdurmak için pfitzner adında bir araç var, böylece onları yapıp kontrol edebiliyorlar. Kitap 1932’de seçkin doktor ve bilim adamlarının oğlu tarafından yazılmıştır. Bunu çok garip buluyorum ve sanırım bu benim deli olduğumu düşünmeyecek tek topluluk olabilir

48 Comments

1. Manisa merkezden ben banu. Selam sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 12:23:58

2. Nevşehir dan kimler var. Cesur yeni dünya ve pfitzner . selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, tebrikler , Emine – 100

3. Karaman merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 17-07-2021 12:30:15

4. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, saolun 17-07-2021 12:35:42

5. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-07-2021 12:37:23

6. Selam sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Cesur yeni dünya ve pfitzner ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle çok güzel, saolun , Aylin – 37

8. Artvin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım 17-07-2021 12:50:36

9. Tunceli merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım inanki güzel, sağolun 17-07-2021 12:51:04

10. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Cesur yeni dünya ve pfitzner . Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 498

11. Selam herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım

12. Selam paylaşımınız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Cesur yeni dünya ve pfitzner ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 94

14. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

15. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-07-2021 13:05:05

16. İstanbul merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 13:07:52

17. Yalova dan kimler var. Cesur yeni dünya ve pfitzner . Selam herkese web siteniz ciddiyim güzel, şukuladım , gaye – 414

18. Selamın aleyküm siten süper ötesi mükemmel, şukuladım

19. Bu konu : ” Cesur yeni dünya ve pfitzner ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 426

20. Tekirdağ dan kimler var. Cesur yeni dünya ve pfitzner . Selam siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 462

21. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım 17-07-2021 17:38:33

22. Artvin dan kimler var. Cesur yeni dünya ve pfitzner . Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 424

23. Bu konu : ” Cesur yeni dünya ve pfitzner ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 54

24. Bu konu : ” Cesur yeni dünya ve pfitzner ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla güzel, saolun , hatice – 201

25. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

26. Bilecik dan kimler var. Cesur yeni dünya ve pfitzner . Selamlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 410

27. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

28. Kayseri dan kimler var. Cesur yeni dünya ve pfitzner . Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , gaye – 85

29. Isparta merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-08-2021 19:44:14

30. İzmir dan kimler var. Cesur yeni dünya ve pfitzner . Selam sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 419

31. Bu konu : ” Cesur yeni dünya ve pfitzner ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 219

32. Tunceli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-08-2021 18:54:59

33. Çankırı dan kimler var. Cesur yeni dünya ve pfitzner . selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 207

34. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 01:05:44

35. selam arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, sağolun

36. Bu konu : ” Cesur yeni dünya ve pfitzner ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 356

37. Kütahya merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2021 19:15:21

38. Bu konu : ” Cesur yeni dünya ve pfitzner ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 395

39. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Afyon merkezden ben ali. Selam sayfan harbiden hayran edici, tebrikler 06-09-2021 03:15:42

41. Bu konu : ” Cesur yeni dünya ve pfitzner ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, sağolun , memo – 338

42. Kütahya dan kimler var. Cesur yeni dünya ve pfitzner . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, saolun , ahmet – 48

Write A Comment