Kategoriler
Genel

Cevapsız soru, zihin, din

Hafızanın başlangıç ​​noktası ve geçmişten günümüze herhangi bir insanda başlayan hafıza yanıtlanamayan bir soru olduğundan, biz neyiz ve biz neyiz. Bu iki cevap bize% 100 olduğunu belirten bir parça kağıt açıklanacak olsaydı ve ona bakarak kağıttaki kelimelerin gerçek olduğunu biliyorsunuz. Bu gerçekler dünyayı kargaşaya çevirecekti, ancak bundan sonra ortaya çıkmıştır ve bunun sonucunda dünyadan sonra meydana gelen şey mutluluk olacaktır. Şimdi açıkladım ve şimdi ne kadar inanılmaz olabileceğini düşünüyoruz, yazımın başlangıcına geri dönüyorum, burada herkesin ne olduğumuzun bir sorusu olduğunu söyledim?

Din zaman içinde açıklanamayacak bir şeyi açıklamaktan dolayı insan olabilir, çünkü açıklanamaz.

Ayrıca dindar olduğumu söyleyemem, kendimi İslam veya Hıristiyanlık gibi dini bir gruba bağlama eğiliminde değilim, ancak bu tür dini görüşlerden simulasyona kadar her türlü farklı olasılık üzerinde çok fazla araştırma yapıyorum. teori, hatta Big Bang veya branş teorisi gibi bilimsel cevaplara.

… DCBANGSv03 tarafından gönderildi
[comments]

“Cevapsız soru, zihin, din” için 26 yanıt

Bitlis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım 30-04-2020 22:56:27

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 06-05-2020 22:15:00

Samsun merkezden ben doruk. Selamlar siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım 07-05-2020 22:22:48

Kilis merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:22:43

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:33:29

Denizli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:33:39

Eskişehir merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-05-2020 05:47:15

Bingöl merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-05-2020 03:42:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir