SS: Hükümetin artık kontrol altında olmadığı ve ordunun artık OLDUĞU fikri, bunu biz bile bilecek miydik ?? Karartılan WH, Castle Rock ‘film seti’, Xoe Biden ‘neyi’ imzaladığını ‘bilmiyor, boş EO’ları’ imzalar ‘sırasında görüntülerdeki’ park yeri ‘, benim için ilginç ve kimliği görmek ister ne düşünüyorsunuz, umarım harika bir gün geçiriyorsunuzdur!

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Çevrimiçi gerçek cevaplar bulamıyorum, bu yüzden en sevdiğim subayıma soracağım, halk, ordunun hükümetin kontrolünde olup olmadığını bile bilir miydi ?? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, sağolun , Emine – 158

2. Ordu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, saolun 28-01-2021 00:42:15

3. Iğdır dan kimler var. Çevrimiçi gerçek cevaplar bulamıyorum, bu yüzden en sevdiğim subayıma soracağım, halk, ordunun hükümetin kontrolünde olup olmadığını bile bilir miydi ?? . Merhaba web sitesi cidden mükemmel, saolun , hatice – 148

4. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Selam herkese siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Ağrı merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-01-2021 09:58:46

7. Bu konu : ” Çevrimiçi gerçek cevaplar bulamıyorum, bu yüzden en sevdiğim subayıma soracağım, halk, ordunun hükümetin kontrolünde olup olmadığını bile bilir miydi ?? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 343

8. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, saolun

9. Mersin dan kimler var. Çevrimiçi gerçek cevaplar bulamıyorum, bu yüzden en sevdiğim subayıma soracağım, halk, ordunun hükümetin kontrolünde olup olmadığını bile bilir miydi ?? . Selam herkese sayfanız cidden çok güzel, şukuladım , memo – 436

10. Bu konu : ” Çevrimiçi gerçek cevaplar bulamıyorum, bu yüzden en sevdiğim subayıma soracağım, halk, ordunun hükümetin kontrolünde olup olmadığını bile bilir miydi ?? ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden mükemmel, saolun , memo – 433

11. Kocaeli dan kimler var. Çevrimiçi gerçek cevaplar bulamıyorum, bu yüzden en sevdiğim subayıma soracağım, halk, ordunun hükümetin kontrolünde olup olmadığını bile bilir miydi ?? . Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 364

12. Bu konu : ” Çevrimiçi gerçek cevaplar bulamıyorum, bu yüzden en sevdiğim subayıma soracağım, halk, ordunun hükümetin kontrolünde olup olmadığını bile bilir miydi ?? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki iyi, saolun , emin – 369

13. Merhaba herkese web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım

14. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım

15. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

16. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

17. Amasya dan kimler var. Çevrimiçi gerçek cevaplar bulamıyorum, bu yüzden en sevdiğim subayıma soracağım, halk, ordunun hükümetin kontrolünde olup olmadığını bile bilir miydi ?? . Selam web siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , mehmet – 421

18. Samsun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 03-04-2021 20:29:52

19. Bu konu : ” Çevrimiçi gerçek cevaplar bulamıyorum, bu yüzden en sevdiğim subayıma soracağım, halk, ordunun hükümetin kontrolünde olup olmadığını bile bilir miydi ?? ” çok güzel. Selamlar siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 189

20. Selam sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link