Üzgünüm ama facebook bağlantısı yüzünden bağlantı kuramıyorum. Her neyse, yüz özelliklerine benzeyen (her zaman gözlük takan) bir vücut çiftinin orijinal kişinin gözlerinin CGI yoluyla yansıtıldığı teorisine sahibim.

Teknolojiden emin değilim .. ama eğer gözlüğün üzerine yeşil koyarsanız, bunu bir dizi gözü korumak için bir referans olarak kullanabileceğinizi hayal ediyorum – yeşil bir ekran gibi. Göz kırpmanın, biri konuşurken ve hareket ederken dudakların hareket etmesine benzer bir şey olduğunu hayal ediyorum – bu yüzden bunun onların mesajlarına uyacak şekilde yapılabileceğini hayal ediyorum. Dahası, sahte park arka plan manzarasını fark ettim. Kişi büyük bir (belki HD led ekranın) önünde durur ve yanlarına küçük bir bitki (arka planın ön plan kadar gerçekmiş gibi görünmesi için), aşağıya sarkan bir dal ve üzerine rüzgar estirirdi. Arka planda bir motosiklet şaka yapmadı ve yanlarından geçerken ses çıkarmadı>

Ülkemde neler olup bittiğinden emin değilim ama kötü niyetli olduğundan şüphelenmiyorum. Şu anda kendimi güvende hissediyorum ama aynı zamanda korkuyorum. Şimdiye kadar yabancı bir düşman olsaydı çoktan gitmiş olacağımızı düşündüm, huzur ve sessizlik hissediyorum ama politikacılarımın nerede olduğu hakkında neden saklanmaları ve yalan söylemeleri gerektiği gerçeği idare edebildiğimiz için endişe verici.

Göz projeksiyonu ve sahte arka planlar hakkında düşünen başka kimse var mı?

Author

31 Comments

1. Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Aksaray dan kimler var. CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri . Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, şukuladım , emin – 415

3. Hatay merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-04-2021 16:20:23

4. Bu konu : ” CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran edici, tebrikler , ahmet – 409

5. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 11-04-2021 16:23:27

6. Osmaniye merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 16:23:29

7. Bu konu : ” CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 239

8. Bu konu : ” CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri ” çok güzel. Slm web siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , Emine – 50

9. Bu konu : ” CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 191

10. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 133

11. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım

12. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler

13. Selam herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bu konu : ” CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten mükemmel, sağolun , – 183

15. Bu konu : ” CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 26

16. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri . Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 368

17. Sakarya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 24-05-2021 14:51:53

18. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 186

19. Niğde dan kimler var. CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri . Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler , ali – 334

20. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım

21. Kars dan kimler var. CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri . merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 166

22. Bu konu : ” CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler , hatice – 499

23. Isparta dan kimler var. CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri . Merhaba web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 298

24. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri . Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 443

25. Amasya dan kimler var. CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 306

26. Selam web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

28. selamun aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

29. Adıyaman dan kimler var. CGI gözleri ve gözlükleri durumu. Body Doubles ve kötü park sahtelikleri . Selam sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 493

30. Bingöl merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 26-07-2021 17:08:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link