Chanology.com İkili Kodu, “Hazırım” ı tıklayın

Dün geceki kanoloji gözyaşı damlası bağlantısı, geri sayım sayacı olan bir matris arka planını gösterdi. Bağlantı, indirim kodu q17 olan bir mypillow.com reklamıydı.

İlginç.

Ancak ekranın üst kısmına bakıp hazırım seçeneğine tıklarsanız başka bir ekrana yönlendirilirsiniz.

Döngüde gördüğüm hiçbir önemi olmayan, yine matrix gibi görünen bir video var. Ekranı hareket ettirdiğinizde, döngülü videonun içinde çok hızlı bir ikili kod yanıp söner.

Kodu deşifre etmek isteyen var mı?

https://chanology.com/wonderland/?pass=

“Chanology.com İkili Kodu, “Hazırım” ı tıklayın” üzerine 9 yorum

1. Karaman merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-01-2021 16:08:29

2. Nevşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 17-01-2021 16:32:04

3. Elazığ dan kimler var. Chanology.com İkili Kodu, “Hazırım” ı tıklayın . selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 21

4. Amasya merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-01-2021 04:18:40

5. Afyon merkezden ben memo. Mrb web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-03-2021 02:19:10

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link