Chans’tan ilginç bulabileceğiniz bir şey.

Bu yazı – “TÜM videoda Trump’ın ASLA ellerini bırakmasına dikkat edin ve her zaman el hareketlerini kullanan kişi için bunun ne kadar tuhaf olduğunu düşünün.

HARİÇ Şimdi 4: 20’ye gidin ve bir kez yaptığında dikkat edin, “Q” harfi için mors kodu yapıyor ve bunu sadece elleriyle yapmadığını, ancak bunu yaparken sesini değiştirdiğini fark etti “

işte video.

Oldukça tuhaf. Siz ne düşünüyorsunuz?

gönderen … ybg18m
[comments]

“Chans’tan ilginç bulabileceğiniz bir şey.” üzerine 12 yorum

1. Malatya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım cidden çok güzel, tebrikler 14-01-2021 16:11:16

2. Rize merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, saolun 15-01-2021 14:06:26

3. Bu konu : ” Chans’tan ilginç bulabileceğiniz bir şey. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 442

4. Bu konu : ” Chans’tan ilginç bulabileceğiniz bir şey. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 399

5. Bu konu : ” Chans’tan ilginç bulabileceğiniz bir şey. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 447

6. Bu konu : ” Chans’tan ilginç bulabileceğiniz bir şey. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ziya – 345

7. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-02-2021 06:24:56

8. Bursa dan kimler var. Chans’tan ilginç bulabileceğiniz bir şey. . Selam herkese web siten cidden mükemmel, teşekkürler , Hasan – 426

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link