Kategoriler
Genel

Charles Manson, Scientology ve CIA

Okumayı yeni bitirdim KAOS Tom O’Niell, ve ben bir gün perçinleme kitabı. Manson ailesi cinayetlerinin tüm anlatısını gerçekten altüst ediyor. Şimdi, kitabı burada gerçekten ele almayacağım, ancak bugün tartışmak istediğim şeyi çerçevelemeye yardımcı olabilecek birkaç önemli noktaya değineceğim:

• Charles Manson dışarıda Federal cinayetlerden iki yıl öncesine kadar hapishane.

• Bu iki yıl içinde şartlı tahliye memuru onu ve diğer aile üyelerini çok kötü bir boktan kurtardı.

• Aynı şartlı tahliye memuru, bir klinikte Manson ile haftalık “çok sayıda resmi olmayan” CIA bağı olan şartlı tahliye toplantıları düzenlemiştir. (örneğin: ”Jolly” Batı)

Asla tam olarak iddiada bulunmasa da, Manson ailesinin LSD’den ayrı olduğuna ve amfetamin denemelerinin CIA tarafından yürütüldüğüne ve bu bağların federal hapishanede inşa edildiğine ve 2 yıl boyunca kanunsuz yaşam tarzı.

Şimdi Scientology yönlerinde, 2013 yılında Jeff Guinn Manson ve burada Manson’un 1960’larda Washington Eyaleti’ndeki McNiel Adası Cezaevi’ndeyken Scientology Kilisesi tarafından 150 saatlik denetime sahip olduğunu iddia ediyor.

(* Feragatname: * Elimde değil okumak Manson ancak bilgileri bulabildim buraya “kilise” tarafından saklanan kirli sırları getirmeye odaklanmış bir gazeteci Tony Ortega tarafından yazılan bir makalede)

Açıkçası Scientology Kilisesi bunu reddediyor ve bu yeni kanıt üzerine inşa edilen anlatı, Scientology’nin Charles Manson için “çok çılgın” olduğudur.

Dürüst olmak gerekirse, ilk önce Danny Masterson hakkında haberleri görmeye başlayana kadar iki kez gerçek hakkında düşünmedim. 70’lerin Şovutecavüz nedeniyle tutuklandım. Biraz daha derine girdikten sonra, bunun neredeyse 20 yıldır nasıl bir şey olduğunu görmeye başladım. Anlaşılıyor, çok (veya en azındanbiraztecavüze uğrayan kadınların Scientologist idi ve kiliseye gittiler ve örtbas ettiler. Birkaç kişi bunu LAPD’ye bildirmişti, ancak kilise tekrar iyi bir soruşturmayı önlemek için sürüldü. 2016 yılında davalardan biri tekrar açıldığında, dosyaların çoğu “kaybolmuş”

Kaynak – Başka bir Tony Ortega bağlantısı, normalde her şey için tek bir kaynak kullanmaktan hoşlanmıyorum, ancak her iki makale de çok iyi kaynaklanmış.

Scientology Kilisesi gizlilik ve yalanlar üzerine kurulmuş gibi görünmektedir. 70 yıldan daha kısa bir sürede, bir bilim-kurgu yazarı tüm eğlence endüstrimizi kapsayan bir kült oluşturur. Eğlenceyi yapan insanlar dini olarak beyni yıkanırsa, proje alaycı kuşunun hedeflerini zorlamanın çok kolay bir yolu. Kilisenin etrafında kaybolan insanlardan bahsetmiyorum ve gerçekten Manson ile bir bağ varsa, CIA ile bağlantı haline gelir. Muhtemelen bizim bakış açımızdan tek değil, çok önemli bir tane.

Bu, aşağıya bakmaya yeni başladığım bir tavşan deliği ve hepinizin sunması gereken herhangi bir içgörü veya bilgiyi okumayı seviyorum ve lütfen henüz yapmadıysanız KAOS Tim O’Neill olağanüstü bir okuma.

edit: beni rahatsız birkaç küçük biçimlendirme değişiklikleri

“Charles Manson, Scientology ve CIA” için 40 yanıt

Kırıkkale merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 05-07-2020 16:59:34

Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-07-2020 14:51:42

Aksaray merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 22:59:57

Ardahan merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-07-2020 14:54:44

Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-07-2020 19:31:09

Uşak merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 02:43:49

Kilis merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım 22-09-2020 20:03:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir