Kategoriler
Genel

Charlie ve Ruskies gizli yolcu gemisi devralma yoluyla dünya hakimiyetini planlıyor.

Bence bu, Berlin duvarını yeniden inşa etmek için bir Rus / Çin ortak komplosu olabilir mi?

Hayır, açıklayayım …

Peder Jinping’in izlediği gibi kodla konuşsam iyi olur. Demek istediğim, Almanya’nın Seddi’nin yıkılmasından bu yana, duvarlar politik olarak tüm öfke oldu ve eğer biz düşünürseniz COVID19 tarafından izleniyor olsak da, “Trompet” duvarlardan bahsediyorsa, -skies Charlie ile “bir araya gel”,

Çünkü “Charlie” böyle Büyük Duvarların kurucusu olmakla birlikte, aniden Büyük Adalar yapıyor, Ada binasının gerçek plan için bir duman perdesi olduğunu söylüyorum. Basit tutacağım ve zihninizin boşlukları doldurmasına izin vereceğim.

Aşama 1 – COVID19 —> Rusky / Charlie Unite —> Duvar Teorisi Oluşturuldu —> Ada Yaratılış Smokescreen

Aşama 2 – İflas Kruvaziyer hatları hisse senetleri —> Tüm Kruvaziyer Hatları Hisse Senetleri —> Kruvaziyer Sanayi

Aşama 3 – Tam Lüks Cruise Adaları —> Gizlice Savaş gemilerine Cruise Gemileri yapmak.

Çin Rus Dünya Çapında “Cruise Ship” Heist Complete Trompet vazgeçerken ve Duvarı Yapmak için Çin Kiralar. Ne düşünüyorsun?

“Charlie ve Ruskies gizli yolcu gemisi devralma yoluyla dünya hakimiyetini planlıyor.” için 10 yanıt

Manisa merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-05-2020 19:52:27

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım 14-05-2020 08:04:34

Mardin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:07:00

Tokat merkezden ben gaye. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2020 08:16:09

Aydın merkezden ben doruk. Slm sayfanız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 16-05-2020 06:24:33

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 21-05-2020 23:05:44

Artvin merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-05-2020 09:31:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir